Proerecta WOMEN recenze: Doplněk stravy k PMS, menstruaci a menopauze
 • Přírodní a oblíbená novinka pro ženy
 • Pomáhá při PMS, menstruaci a v menopauze
 • Už žádné výkyvy v náladě
 • Bez lékařského předpisu
 • Snižuje únavu a vyčerpání

Po 40. roku zažívá mnoho žen nepříjemné období. Prudké kolísání hormonů způsobuje, že jsou častěji unavené a nejsou schopné zvládat běžné činnosti. K tomu všemu se přidají nepříjemné příznaky premenstruačního syndromu, nebo přicházejícího klimakteria, které mohou velmi negativně ovlivnit jejich pracovní a také sexuální život.

Jak ulevit tělu a mysli od projevů ženských problémů a nenechat si jimi zkazit den? Nezatěžujte organismus zbytečnou chemií a hledejte pomoc v přírodě. Doplněk stravy Proerecta women obsahuje speciální kombinaci výtažků z bylinek, které podpoří ženský komfort. Prozradíme vám, co se skrývá v jeho složení a jaké konkrétní účinky vám přinese.

Proerecta WOMEN recenze a osobní zkušenosti

Co je Proerecta women?

Proerecta women je rostlinný doplněk stravy, který byl speciálně vytvořen pro potřeby žen. Jeho složení je pečlivě sestaveno odborníky tak, aby pomáhalo zmírnit projevy ženského cyklu, jako je PMS syndrom, bolestivá menstruace, nebo silné projevy menopauzy.

V tobolce Proerecta women nenajdete žádná chemická aditiva, nebo hormony. Kapsle obsahují pouze extrakty z bylinek, vitamíny a minerály. Které konkrétní to jsou?

 • Drmek obecný, který pomůže zmírnit příznaky premenstruačního syndromu, menopauzy, a problémové menstruace.
 • Maca peruánská působí jako afrodiziakum a přispívá k vyrovnání hladiny hormonů.
 • Ženšen pravý dodává energii a zlepší výkon.
 • Hořčík snižuje únavu a předchází celkovému vyčerpání.
 • Zinek podporuje normální činnost organismu.
 • Vitamíny B2, B6, B12, D3 jsou důležité pro pevnou imunitní systém. (Podívejte se i na zahraniční studii o účincích)

[/fusion_separator]

Jak vám Proerecta women pomůže s ženskými problémy jako je PMS, nebo klimakterium?

Ženské problémy spojené s PMS syndromem, menstruací, nebo menopauzou mohou velmi negativně ovlivnit každodenní fungování nejedné ženě. Ke komplikacím jako jsou bolesti břicha, nebo návaly v případě menopauzy, se přidá nechuť na sexuální hrátky a snížené libido. Taková situace většinou končí partnerskou krizí a hádkami. Jak tomu předejít?

Pravidelné užívání Proerecta women nastolí v organismu rovnováhu a pomůže vám překonat symptomy hormonální nerovnováhy. Ulevte vašemu tělu a mysli pomocí přírody. Co všechno do vašeho života Proerecta women přinese?

 • Podpoří libido a zvýší chuť na sex. Na milování se budete těšit a bude vám dělat radost.
 • Nabije vás energií a podpoří náladu. Dejte sbohem negativním emocím a únavě.
 • Pomůže zmírnit nepříjemné projevy PMS syndromu a menstruace, které vám komplikují život.
 • Přispívá k lepšímu komfortu během menopauzy a díky tomu klimakterium lépe překonáte.
 • Budete celkově výkonnější, bdělejší a nebudete ztrácet pozornost.

Trápí vás břišní tuk, ale kvůli menopauze se ho nemůžete zbavit? Poradíme vám 9 způsobů, jak účinně bojovat s kily navíc.

Bolestivá menstruace je mnohdy nesnesitelná

Zkušenosti žen s doplňkem stravy Proerecta women

Není nic cennějšího, než reálné zkušenosti od samotných žen. Aby byla naše recenze pro vás co nejpřínosnější, nechali jsme otestovat Proerectu women přímo vámi. Co na její účinky říkají ženy různých věkových skupin? Vyplatí se nákup tohoto nového rostlinného doplňku stravy?

Petra (49 let) – Vždy jsem snášela menstruace velmi špatně, jakmile jsem se dostala do přechodu, přišla jsem sice o menstruaci, ale zato výkyvy nálad byly stejné, ne-li někdy horší, to nemluvím o dalších příznacích menopauzy. Pátrala jsem po nějakém přírodním produkt, abych zmíněné negativa minimalizovala, či úplně odstranila. Po přečtení mnoha informací, jsem sice zjistila, že příznaků menopauzy se nějakou dobu nelze úplně zbavit, rozhodla jsem se tedy negativní účinky, alespoň nějak utlumit. Narazila jsem na jeden produkt Menoxin (odkaz na recenzi dodaný redaktorem) na který jsem se ptala paní Andrejky, která mi jej doporučila, ale také mi doporučila vyzkoušet Proerecta Women a jeden vzorek mi dala zdarma a já za oplátku napíši krátkou zkušenost. Tímto vám moc i děkuji. 

Nejdříve jsem vyzkoušela Proerecta Women, který mě po týdnu velmi potěšil svou účinností. Jakoby se má nálada ustálila, což ocenil velmi manžel a navíc jsem začala být přes den čilejší, s minimálními, až skoro žádnými návaly horka. Po spotřebování darovaného produktu, jsem se cítila mnohem lépe, než před produktem. Moje návaly horka jsou zanedbatelné, nálada výrazně lepší a přes den nejsem tolik unavená. Pokud bych si nekupovala další produkt – Menoxin k příznakům menopauzy, rozhodně bych Proerecta Women znovu nakoupila, ale nyní užívám výše zmíněný produkt.

Proerecta WOMEN: Získejte 2 balení + 1 Zdarma

Klára (26 let) – PMS je otravná záležitost a ve svém okruhu neznám kamarádku, která by s PMS neměla problémy, sice každá máme trošku rozdílné příznaky, ale všechny trápí hlavně změny nálady a bolesti břicha. Já mám tyto dva příznaky PMS každý měsíc a mnohdy jde o nesnesitelné stavy. Nedávno jsem narazila na Proerecta women, který v době, co píši recenzi je novinkou na trhu. Zaujalo mě přírodní složení, dostupné zkušenosti a celkové informace.

Cena je si myslím více než solidní a pokud to porovnám s výsledky, tak je produkt zadarmo. Proerectu Women jsem začal užívat cca 1 týden po menstruaci. U další menstruace jsem pocítila, že už nejsem protivná skoro dva týdny před menstruací (ano, jsem protivná i 2 týdny před menstruací :D), ale pouhé 3 dny, než to mělo vypuknout. Už jsem se opět děsila bolestí břicha, hlavy a především se nesměl nikdo ani dívat. Kupodivu, vše bylo jinak. Náladovost nebyla nejhorší, ale co mě nejvíce potěšilo, že jsme měla o 80% mírnější bolesti, jak 2 dny před menstruacemi, ale i po vypuknutí. 

Říkala jsem si, že je to fajn, ale možná to je jen náhoda nebo sugesce, proto jsem si nakoupila dvě další balení a jedno jsem k tomu dostala zdarma. Tuto zkušenost píši po spotřebování skoro 6 balení, kdy už jsem i pravidelným zákazníkem. Miluji Proerecta Women, ale to opravdu. Už po druhém balení, jsem pociťovala výrazné pozitivní účinky a už jsem vněm začala věřit, že opravdu funguje a nejde jen o sugesci. Moje nesnesitelné bolesti břicha jsou pryč! Nezbavila jsem se jich úplně, ale dle mých pocitů, došlo u mě ke snížení bolesti určitě o 95% a zlepšení náladovosti tak o 75%. Rozhodně jej budu dále kupovat, protože když srovnám, co se dělo předtím, už bych rozhodně neměli. Jsem šťastná, téměř bez bolestí a necítím se tak unavená. Určitě mohu za sebe jen doporučit.

Dávkování a samotné užívání Proerecta women

Proerecta WOMEN a jeho přírodní složeníProtože se jedná o rostlinný doplněk stravy, nemusíte mít strach z nějakých speciálních předpisů pro užívání. Jednoduše stačí, když 2 tobolky Proerecta women zapijete dostatečným množstvím vody, nebo jiného nealkoholického nápoje a to při jídle.

Doporučenou denní dávku není vhodné snižovat, ani zvyšovat. Pokud máte problém s polykáním tobolek, můžete kapsli rozbít. Zbylý prášek pak vysypte do čisté vody a následně vypijte. Proerectu women užívejte každý den po dobu 1 měsíce, aby se dostavil její efekt.

Aby byly tvrzení o účincích daného produktu pravdivé, musí být prověřeny Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí (státní kontrolní orgán SZPI). Podívejte se na stránky SZPI, kde naleznete vodítka výživových a zdravotních tvrzení.

Každá žena si zaslouží klidný a spokojený život

Nepříjemné stavy vyvolané premenstruačním syndromem, menstruací, nebo menopauzou, pociťuje podle průzkumů vysoké procento žen. Mnoho žen také potvrzuje, že tyto negativní symptomy ovlivňují nejen jejich fyzické zdraví, ale také psychické. Během bolestí totiž klesá jejich nálada až k bodu mrazu.

Špatné rozpoložení se pak většinou promítne do vztahů a následně vznikají zbytečné hádky. Přestaňte se zbytečně stresovat a hádat se svými nejbližšími. Proerecta women je rostlinný doplněk stravy, který je vhodný pro každou plnoletou ženu, která nechce, aby její nálada a komfort byl negativně ovlivněn rozkolísanými hormony.

[/fusion_separator]

Rostlinný doplněk stravy bez vedlejších účinků

Průhledné kapsle přípravku Proerecta women obsahují aktivní složky vysoké kvality. Jejich rostlinné složení je doplněno o důležité vitamíny a minerály. Díky čistému složení, které tvoří z větší části bylinné výtažky, nebyly zatím zjištěny žádné vedlejší účinky.

Je nutné si však uvědomit, že v tobolce jsou bylinné látky. Proto pokud trpíte alergií na některé rostliny, pozorně si přečtěte složení ještě před nákupem produktu. V případě, že objevíte nějakou složku, na kterou jste alergičtí, kontaktujte vašeho lékaře a poraďte se s ním, zda můžete pilulky užívat.

PMS, menstruace a menopauza jsou pro ženy náročné

Proerecta women recenze: co vás nejvíce zajímá?

 1. Je nutný pro nákup Proerecta women lékařský předpis?

Proerecta women je rostlinný doplněk stravy, který obsahuje vitamíny, minerály a další přírodní složky. Naopak neobsahuje žádné škodlivé látky jako jsou chemické směsi, nebo hormony. Pomůže organismu přírodní cestou, bez jeho zbytečného zatěžování. Proto je Proerecta women dostupný volně a to bez nutnosti lékařského předpisu.

 1. Kde můžu doplněk stravy Proerecta women koupit?

Proerecta women je novinkou na trhu s doplňky stravy. Je zaměřený pouze na ženský organismus a jeho komfort. Podporuje ho a pomáhá mu překonat nástrahy hormonálních výkyvů. I přesto, že se těší velké oblibě u žen, tak během psaní této Proerecta women recenze, byly tobolky dostupné pouze přes internet. Na druhou stranu online nakupování je velmi jednoduché, jen si musíte dát pozor, odkud zboží objednáváte. Vždy nakupujte pouze u výrobce, nebo certifikovaných e-shopů.

 1. Co když zapomenu jeden den užít tobolky?

Pokud si zapomenete vzít doporučenou denní dávku doplňku stravy Proerecta women, nic se neděje. Další den pokračujte beze změn. To znamená, že opět zapijte s jídlem pouze 2 tobolky Proerecta women. Denní dávku si samovolně nezvyšujte, ani nesnižujte. Máte problém se zapomínáním užití pilulek? Berte prášky každý den ve stejný čas. Díky rutině si váš mozek zapamatuje nový návyk a váš problém se zapomínáním časem zmizí.

Toužíte po zdravě vypadající pleti? Zaměřte se na složení kosmetiky a objevte léčivou sílu konopí ukrytou v české kosmetice Carun.

 1. Jak velké je jedno balení Proerecta women a na jak dlouho mi vydrží?

Jedno balení doplňku stravy Proerecta women obsahuje celkem 60 tobolek. Pokud budeme počítat, že jedna doporučená denní dávka jsou 2 tobolky, pak jedno celé balení Proerecta pokryje 30 denních dávek.

 1. Kolik stojí balení Proerecta women?

Při psaní této Proerecta women recenze se pohybovala cena 1 balení doplňku stravy okolo 599 Kč. Chcete získat lepší cenu? Objednejte si Proerecta women společně s maminkou, nebo kamarádkou. Firma Proerecta nabízí různé výhodné akce.

Například při nákupu 2 balení dostanete 1 balení k objednávce zdarma. Takže za 3 výrobky zaplatíte pouze částku odpovídající dvěma produktům. Aktuální nabídky se však mohou lišit a je důležité sledovat oficiální stránky výrobce. 

Proerecta WOMEN a jeho další výhody od prodejce

Nenechte se omezovat hormonálními změnami

Negativní emoce, vyčerpání a nepříjemné bolesti spojené s rozbouřenými hormony mohou výrazně narušit váš běžný život. Přestaňte se zbytečně stresovat cyklem a stárnutím. Dejte vašemu životu novou energii a vitalitu.

Doplněk stravy Proerecta women dodá do organismu důležité vitamíny a minerály, které jsou podstatné pro jeho normální fungování. Váš život už nebude plný únavy a ztraceného libida. Znovu objevíte krásu partnerského vztahu a nebude vám chybět ani sexuální chtíč.

Pamatujte však, že se jedná pouze o doplněk stravy a ne léčivo. Pokud trpíte vážnými zdravotními komplikacemi spojenými s klimakteriem, nebo menstruací, kontaktujte vašeho lékaře.

[/fusion_separator]