Menoxin - Vynikající produkt na menopauzu
 • Nejvýkonnější produkt na českém trhu
 • Po týdnu jsem cítila pozitivní změny
 • Skvělá cena za účinný produkt
 • Výrazné snížení návalů horka
 • Cítím se vitálněji
 • Vítěz roku 2018, 2019, 2021 a 2022

V období mojí menopauzy jsem vyzkoušela řadu produktů, na které postupně spolu s kamarádkami vytváříme recenze. Nyní si rozebereme dopodrobna můj oblíbený doplněk stravy Menoxin.

Proč se stal Menoxin tak oblíbený nejen u mě, ale i u našich čtenářek a uživatelů? Protože samozřejmě funguje, ale je také za velmi příznivou cenu a díky tomu, vám nezruinuje peněženku. Tato recenze Menoxin, dokáže objasnit vše, co jsem s tímto produktem pocítila a jaká byla jeho účinnost.

Všechny napsané recenze a články na našem magazínu vždy vychází z našich osobních zkušeností. Spolu s kamarádkami jsme si navzájem pomáhaly a podporovaly se, proto i vznikl tento web.

Chceme pomoci všem ženám v období klimakteria, protože ne každý má v okolí dobrého lékaře a statisíce na výplatu.

Osobní zkušenost s výborným doplňkem stravy Menoxin

Mé začátky menopauzy, byly opravdu krušné. Z počátku jsem nevěděla, co mi vůbec je, protože jsem začala být více unavená, podrážděná a rychleji jsem nabírala na váze. Jakmile jsem přestala menstruovat, zpozorovala jsem, že se něco děje a napadla mě právě menopauza.

Kdo jiný může pomoci než lékař? Tak jsem ho tedy navštívila. Bohužel lékař nebyl moc příjemný a sdílný s informacemi, proto jsem byla menopauze vydána na pospas sama.

Naštěstí práce s počítačem a internetem není pro mě nijak složitá a díky tomu jsem se dozvěděla mnoho informací a možností léčby nebo spíše potlačení nepříjemných příznaků menopauzy. V proběhů hledání, jsem narazila na mnoho produktů, které jsem poté mezi sebou porovnávala a zjišťovala, jaké mají složení, nežádoucí účinky, dávkování a jaká je jejich cena.

Jako vítěz vzešel Menoxin, což mě přesvědčilo po prvním týdnu užívání. Hned po prvním týdnu jsem začala vnímat pozitivní změny, což byla pro mě velká úleva po dlouhých 3 měsících utrpení a nevědomosti.

Čím mě zaujal Menoxin:

 • Nízkou cenou
 • Garancí na vrácení peněz
 • Velmi dobré reference na internetu a diskuzních fórech
 • Vyrobeno v ČR (Díky tomu může být produkt levný)
 • Výstupní kontrola produkt + Certifikáty
 • 100% Přírodní produkt
 • Doprava zdarma při koupi 2ks balení
 • Bonus: Sleva 200 Kč při neodeslání produktu následující den od objednání

[/fusion_separator]
[/fusion_separator]

Menoxin mě velice potěšil svou účinností

Vítězný lék nebo spíše přesněji doplněk stravy Menoxin, mě přesvědčil po prvním týdnu, že jsem vybrala správně. Nepociťovala jsem žádné vedlejší účinky a změn si všiml také manžel, jelikož se domácnost uklidnila, protože jsem přestala být nevrlá.

Přestala jsem časem vnímat jakékoliv deprese, únavu a spánek byl uvolněnější, i když jsem předtím nezaznamenala žádné problémy.

S čím mi pomohl Menoxin:

 • Přestala jsem být unavená – pro mě obrovská úleva
 • Cítila jsem značné zmírnění návalů horka
 • Příjemněji se mi vstávalo a méně jsem se přes noc probouzela
 • Přestala jsem být podrážděná
 • Zmírnila se mi náladovost
 • Zvýšilo se mi libido

Menoxin pozitivní výsledky v kostce

Pokud bych to shrnula s výsledky, velice mě produkt Menoxin potěšil. Jak se říká „Za málo peněz, hodně muziky“. Nejdříve jsem si koupila 2ks balení, abych mohla určit výsledek a následně pak koupit více balení.

Hned po užití prvního balení jsem si zakoupila dalších 6ks, které jsem dobrala a nemohu si produkt vynachválit. Určitě nebudu tvrdit, že za vše mohl jen tento doplněk stravy, ale také jsem změnila své návyky a životosprávu.

Začala jsem se s manželem více věnovat sportu, cyklistice a turistice. Zásadní je také strava, o které budu více psát postupem času v našem magazínu.

Výhody produktu Výhody

 • Zbavuje únavy
 • Zbavuje od depresí
 • Pomáhá ke klidnějšímu spánku a vstávání
 • Zmírňuje návaly horka a pocení
 • Zvyšuje libido u žen
 • Zabraňuje vypadávaní vlasů
 • Garance vrácení peněz
 • Velmi nízká cena za účinný produkt
 • Vyrobeno v ČR
 • Disponují certifikáty kvality
 • 100% doplněk stravy
 • Nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky

Nevýhody produktu Nevýhody

[/fusion_separator]
[/fusion_separator]

Složení doplňku stravy Menoxin

Jetel luční (Trifolium pratense)

Jetel luční (Trifolium pratense)Jetel luční latinským názvem Trifolium pratense je rostlina pocházející z Evropy, která se u nás běžně pěstuje jako pícnina.

Extrakt z jetele obsahuje vysoké množství isoflavonů, které se také nazývají fytoestrogeny (rostlinné estrogeny). Díky vysokému obsahu těchto přírodní látek příznivě ovlivňuje příznaky klimakteria.

Sója luštinatá (Glycine max)

Sója luštinatá (Glycine max)Plody sóji luštinaté – sójové boby jsou mimořádně nutričně obsáhlé. Díky tomu, že obsahuje vysoké množství bílkovin, je sója považována za plnohodnotnou náhradu živočišných bílkovin, které jsou nezbytně nutné.

Extrakt ze sóji luštinaté obsahuje také vysoké množství fytoestrogenů – isoflavonů.

Len setý (Linum usitatissimum)

Len setý (Linum usitatissimum)Len setý patří mezi velmi užitečné rostliny. Používá se jako potrava, dá se ale použít i k výrobě plátna vyrábí se z něj lněný olej, který je taktéž velmi užitečný.

Extrak z lněného semínka obsahuje vysokou koncentraci lignanů, které se rovněž řadí mezi fytoestrogeny.

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis)

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis)Šalvěj lékařská je známá bylina, pocházející původně ze středomoří a užívá se tisíce let. Pro své vlastnosti byla užívána již ve starověkém Egyptě.

Pro své příznivé účinky podporující menopauzální komfort, je šalvěj vynikající bylinou při projevech menopauzy. Menoxin obsahuje koncentrovaný extrakt ze šalvěje 10:1.

Včelí mateří kašička

Včelí mateří kašičkaMateří kašička je včelí produkt, který je vytvářen mladými včeličkami. Mateří kašičkou dělnice krmí včelí královnu a také i včely ve všech zárodečných stádiích.

Mateří kašička obsahuje vysoké množství bílkovin, ale také celou řadu biologicky aktivních látek. Často se využívá v kosmetice a v doplňcích stravy.

Ploštičník lékařský (Actaea racemosa)

Ploštičník lékařský (Actaea racemosa)Ploštičník lékařský je divoká bylina, která roste ve vlhkých i suchých lesích. Její původ je ze Severní Ameriky.

Ploštičník má celou řadu příznivých účinků, nejčastěji je užíván pro příznivý vliv v období klimakteria.

Kyselina pantothenová (vitamin B5)

Kyselina pantothenová (vitamin B5)

Kyselina pantothenová přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů a vitaminu D.

Dále napomáhá snižovat únavu a vyčerpání, podporuje také normální mentální činnost.

Menoxin dávkování

Menoxin je určený pouze pro soby starší 18 let a není určen dětem a mužům. Užívá se 1-2 kapsle denně, kterou je zapotřebí řádně zapít. Já to osobně zapíjela 0,5l čisté vody.

Balení a cena

Základní balení Menoxinu obsahuje běžné množství 60 kapslí. Počítejte s tím, že než se dostanou postupně ve větší míře do těla všechny látky, tak to nějakou dobu trvá. U mě to trvalo zhruba 1 týden, než jsem zaznamenala změny. Po třech dnech užívání jsem byla zoufalá, naštěstí jsem to nevzdala.

Doporučuji se při nákupu vyhnout jiným prodejcům, než je výrobce Menoxinu. Výrobce a prodejce produktu Menoxin nabízí vždy nejnižší ceny a mnohdy i výrazné slevy a bonusy. Jednak mají dopravu zdarma při nákupu 2ks balení (To je běžný nákup, bohužel menopauza není krátkodobá) a nabízí také GARANCI NA VRÁCENÍ PENĚZ.

 • 1ks balení/60 kapslí (cca 2 měsíce) = 499 Kč 349 Kč (Současně probíhá 30% sleva)
 • 2ks balení/120 kapslí (cca 4 měsíce) = 949 Kč 669 Kč (Současně probíhá 30% sleva)
 • 3ks balení/180 kapslí (cca 6 měsíců) = 1 409 Kč 989 Kč (Současně probíhá 30% sleva)
 • 4ks balení/240 kapslí (cca 8 měsíců) = 1 849 Kč 1 299 Kč (Současně probíhá 30% sleva)

[/fusion_separator]
[/fusion_separator]

Nejčastější dotazy k Menoxinu

Jaké obsahuje složení?

Menoxin obsahuje sedm přírodních látek – extrakt z jetele lučního, sóji luštinaté, lnu setého, šalvěje lékařské, ploštičníku lékařského, včelí mateří kašičku a kyselinu pantothenovou. Aktivní látky jsou v Menoxinu obsaženy ve vysoké koncentraci.

Jak dlouho bych měla Menoxin užívat?

Menoxin je vhodné užívat dlouhodobě.

Jaká je záruka kvality?

Výrobce je přesvědčen o účinnosti a zdravotní nezávadnosti, proto také i nabízí garanci na vrácení peněz, což si dovolí pouze prodejci s kvalitní a efektivním produktem. Výrobce vyrábí a zkoumá produkt ve vysoce kvalitním a moderním centru, které odpovídá přísným podmínkám HACCP.

Mohu jej užívat společně s léky nebo jinými doplňky stravy?

Menoxin je možné užívat současně s běžně užívanými léky nebo doplňky stravy. Avšak neuškodí, když se zeptáte svého lékaře.

Jak dlouho vydrží 1ks balení?

Při pravidelném užívání 1 kapsle Menoxinu denně, vydrží 1ks balení na 2 měsíc. Osobně doporučuji ze začátku na týden užívat 2 tablety denně. Pokud zaznamenáte negativní účinky více než 2 dny, potom raději snižte dávkování.

Jak funguje garance vrácení peněz?

V obchodních podmínkách je uvedeno, „pokud do 30 dní od objednání vrátíte zpět nerozbalené nebo i částečně spotřebované balení Menoxinu, vrátíme Vám plnou cenu.“

Je Menoxin schválen k prodeji v České Republice?

Samozřejmě. Menoxin splňuje všechny podmínky k prodeji v České republice a náleží mu všechny patřičné certifikáty kvality. Produkt je 100% přírodní, proto není problém s jejím schválením.

Závěrem k menopauze a Menoxinu

Berte menopauzu trošku s rezervou, ano někdy to může být možná těžké, ale zkuste se ovládat. Určitě doporučuji se věnovat více tomu, co jíte a tomu jak byste měla lépe jíst. Také zapojte více aktivit, kde se nejlépe zapotíte.

Nesdílnou součástí při menopauze jsou dnes doplňky stravy, které dokáží výrazně snížit negativní příznaky v období klimakteria. Menoxin je určitě skvělou volbou, o které jsem se sama přesvědčila. Každý týden dostávám od svých čtenářek e-maily se stejně pozitivními účinky, jako jsem zaznamenala já.

[/fusion_separator]
[/fusion_separator]

Menoxin zkušenosti

Doplněk stravy mě zaujal svými rozsáhlými výhodami a jsem ráda, že jsem ho vyzkoušela. Po prvním týdnu jsem zaznamenala výrazné zlepšení. Necítila jsem se tolik unavená, lépe se mi vstávalo, měla jsem méně návalů horka. Opravdu skvělý produkt v období menopauzy za skvělou cenu. Andrea Vaňková „57 let“ (Zakladatelka a redaktorka)

Menoxin jsem vyzkoušela na základě doporučení a jsem ráda, že jsem tak učinila. Po 4 dnech jsem začala pociťovat zlepšení a utlumení mých negativních příznaků menopauzy. Po měsíci jsem se cítila velmi svěže a odpočatě, jako bych vůbec neprocházela menopauzou. – Martina Dokoupilová „58 let“ (Redaktorka)

Budeme rádi, když dodáte vlastní zkušenosti s doplňkem stravy Menoxin, aby se mohly ostatní ženy správně rozhodnout. Stačí jen kliknout na níže uvedené tlačítko „Přidat vlastní zkušenost“ a napsat vaši vlastní zkušenost.

[wp-review id=“764″]

Pomáhám ženám s menopauzou

Vím vše o menopauze - Andrea Vaňková

Jmenuji se Andrea Vaňková a snažím se pomáhat ženám v období menopauzy, protože jsem si sama prošla tímto cyklem. pomáhat. Jelikož velice ráda píši a tvořím, požádala jsem svého nevlastního synovce, zda by mi vytvořil magazín, kde bych mohla pomáhat ženám s jejich problémy. Netrvalo to dlouho a já měla vlastní webové stránky. Vše dělám ve volném čase, protože žiji běžný život a aby návody s tipy měly nějakou publikovatelnou frekvenci, požádala jsem o pomoc mé dvě dlouholeté kamarádky.

Veškeré tipy a rady, které najdete v našem magazínu, jsou skutečně funkční a sami na sobě jsme je otestovali, proto věřím, že pomůžeme mnoha ženám s jejich obtížemi a vysvětlíme vše, co se pod pojmem menopauza neboli klimakterium skrývá. Především doporučuji všem ženám, aby jejich menopauza neovlivnila jejich psychiku a uvědomily si, že jde o běžný životní cyklus, kdy žena přechází do jakési hlubší moudrosti.