Ive InkontinStop - Recenze, zkušenosti a testy
 • Nižší účinnost produktu
 • Pomáhá při menopauze s únikem moči
 • 100% přírodní složení
 • Možná znáte z TV reklam
 • Vyrobeno v ČR

Recenze na doplněk stravy Ive InkontinStop

Inkontinence vám možná nic neřekne, přesto se s ní během života setká většina žen. Laický pohled na problematiku je jasný – jde o nekontrolovatelný únik moči. Podle odborníků je inkontinence způsobena ochabnutím svalů pánevního dna, které napomáhají k udržení moči, a to tak, že uzavírají močový měchýř. Nejčastěji se úniky moči objevují v pokročilém věku, přibližně od 40. roku, ale není to podmínkou.

Inkontinence je značně individuální, u některých žen se může objevit i dříve, u jiných zase později. Podle nedávných průzkumů trpí úniky moči asi čtvrtina žen právě okolo 40 let.

Inkontinence se tedy objevuje často v období menopauzy. Právě kombinace menopauzy a úniků moči bere ženám vitalitu a náladu. Není se čemu divit, protože období přechodu je samo o sobě velmi problematické a ženám způsobuje zdravotní problémy – od návalů horka, nadměrného pocení až po psychické obtíže, například deprese. Přitom existují přípravky, které v tomto těžkém období ženám pomáhají, tím osvědčeným je například  Menoxin.

Dalším přípravkem, který sice nepomáhá přímo s obtížemi menopauzy, ale zabraňuje únikům moči, je Ive InkontinStop, který si můžete pořídit v lékárně bez předpisu, avšak za vyšší cenu než na internetu.

Ive InkontinStop a jeho výhody

Přípravek Ive InkontinStop pomáhá při potížích s únikem moči, který výrazným způsobem omezuje. Podporuje totiž správnou funkci močového ústrojí a činnost močového měchýře.

Stejně tak působí i jako prevence, protože zpomaluje přirozené změny na močovém ústrojí. Výrobce tvrdí, že Ive InkontinStop zlepšuje stav ženy o 15 až 30 %, tedy o čtvrtinu – a to jak po fyzické tak i psychické stránce, dokonce napomáhá ke kvalitnějšímu sexu, který je při inkontinenci obtížný.

 • reguluje úniky moči a působí jako prevence
 • zabraňuje nepříznivým změnám močového ústrojí a měchýře
 • příznivě ovlivňuje období v menopauze
 • napomáhá při hormonálních změnách po porodu
 • jeho složení je čistě přírodní a šetrné

Nevýhody Ive InkontinStopu

Mezi nevýhody doplňku stravy bránícímu úniku moči jednoznačně patří to, že jeho účinky nejsou až takové, jak prezentuje výrobce. Ukazuje se, že sice opravdu účinkuje, ale zkušenost žen je taková, že některé údajné účinky nezaznamenaly. Stejně tak jeho cena je poměrně vysoká v porovnání s tím, jaké jsou účinky.

 • účinky přípravku ženy hodnotí jako slabé
 • cena je poměrně vysoká

Složení zamezuje únikům moči, zakládá si na síle přírody

Hlavní složkou, která má největší účinnost je takzvaný Inkontin Stop systém, pod tímto uměle vytvořeným názvem se skrývají jedinečná směs speciálně upravených isoflavonů z natě jetele luční a překvapivě i sóji. Dále jsou přítomny extrakty z ostropestře mariánského.

Mezi další účinné látky patří semen lnu setého a dále lecitin, squalen amarantový olej, vláknina, inulin, stearan hořečnatý a oxid titaničný.

Celé složení je 100% čistě přírodní, což je určitě velké plus, protože je to nejlepší volba v období menopauzy.

Balení a cena Ive InkontinStop

Produkt zabraňující úniku moči Ive InkontinStop se prodává v balení, které obsahuje 60 tablet, což při doporučeném dávkování 1 tablety denně zajistí dvouměsíční péči. Právě to je minimální doba, za kterou se v ideálním případě objeví první prokazatelné změny. Cena přípravku se pohybuje v rozmezí od 450 do 650 Kč, což je ve srovnání s výkonnějším Menoxinem minimálně jednou tolik. Menoxin vyjde přibližně na 280 Kč a obsahuje stejně tak 60 kapslí.

Přípravek Ive InkontinStop se nenabízí ve větších baleních, které jsou potom za zvýhodněnou cenu, jako je tomu zvykem u jiných doplňků stravy.

Závěrem k Ive InkontinStop

Jestliže hledáte skutečně účinný produkt, který vám pomůže nejen v období menopauzy, ale také v případě inkontinence, tedy úniku moči, pak je ideálním řešením právě Menoxin – bez nadsázky nejúčinnější produkt na českém trhu, díky kterému můžete už za 14 dní pociťovat zlepšení svého stavu. Tento produkt se umístil na 1. místě našeho testování, jeho přírodní složení je zcela nezávadné a navíc se vyrábí v České republice.

Doplněk stravy Ive InkontinStop se ukázal jako spíše průměrný přípravek, který je sice účinný, ale změny, které přináší, nejsou takové, jaké byste za jeho cenu očekávaly. Většina uživatelek má spíše neutrální až negativní reakce. Určitě existují lepší přípravky, které jsou navíc podstatně levnější.

Zkušenosti s Ive InkontinStop

„Přípravek Ive InkontinStop jsem koupila své matce, když ji trápily úniky moči, už má 85 let. Musím uznat, že možná trochu pomohl, ale určitě jsem čekala více. Přípravek ji kupuji, protože lepší neznám, ale určitě zkusím Menoxin.“ Alena, 23 let, Pardubice

„Tak jsem ten zázrak zkusila a musím vám říct, že nic moc, teda spíš nic. Jestli po něm mám aspoň lepší náladu, když ovlivňuje psychiku? Těžko. Úniky moči rozhodně neřeší. Podle mě jsou to vyhozené peníze.“ Markéta, 65 let, Hradec Králové

„Zkusila jsem přípravek asi před 3 měsíci a musím uznat, že funguje. Sleduju, že po asi 2 měsících užívání, nemám takové nekontrolovatelné úniky moči jako dřív, což je velké plus přípravku. Zároveň se cítím vitálněji. Akorát ta cena!“ Karla, 48 let, Olomouc

[WPCR_INSERT]

 

 • Rychlost účinnosti
 • Účinnost produktu
 • Důvěryhodnost a kvalita prodejce
 • Cena a výkon
3.3

Osobní hodnocení:

Produkt není špatný ani nijak extra výkonný, avšak má své příznivce, kteří jsou s výsledky spokojeni. Bohužel cena je vyšší, než u jiných výkonnějších produktů.

Důležité informace k menopauze

Může vás zajímat

Vše o zvětšení prsou, bez nákladné, plastické operace.

Chcete snížit příznaky menopauzy? Pomůže Menoxin

Pomáhám ženám s menopauzou

Vím vše o menopauze - Andrea Vaňková

Jmenuji se Andrea Vaňková a snažím se pomáhat ženám v období menopauzy, protože jsem si sama prošla tímto cyklem. pomáhat. Jelikož velice ráda píši a tvořím, požádala jsem svého nevlastního synovce, zda by mi vytvořil magazín, kde bych mohla pomáhat ženám s jejich problémy. Netrvalo to dlouho a já měla vlastní webové stránky. Vše dělám ve volném čase, protože žiji běžný život a aby návody s tipy měly nějakou publikovatelnou frekvenci, požádala jsem o pomoc mé dvě dlouholeté kamarádky.

Veškeré tipy a rady, které najdete v našem magazínu, jsou skutečně funkční a sami na sobě jsme je otestovali, proto věřím, že pomůžeme mnoha ženám s jejich obtížemi a vysvětlíme vše, co se pod pojmem menopauza neboli klimakterium skrývá. Především doporučuji všem ženám, aby jejich menopauza neovlivnila jejich psychiku a uvědomily si, že jde o běžný životní cyklus, kdy žena přechází do jakési hlubší moudrosti.

Hodnocená článku:
Datum hodnocení:
Reviewed Item
Únik moči je velmi nepříjemný pro každou ženu, my k vůli tomu otestovali Ive InkontinStop, který tomu má zabránit
Hodnocení:
31star1star1stargraygray
Product Name
Ive InkontinStop
Price
CZK 600
Product Availability
Available in Store Only