O projektu – Pomáhám ženám s menopauzou

Vím vše o menopauze - Andrea Vaňková

Jmenuji se Andrea Vaňková

Je mi současně 62 let

Mám 2 děti a 3 vnoučátka

Ráda pomáhám lidem kolem sebe

Jmenuji se Andrea Vaňková a rozhodla jsem se vytvořit projekt věnovaný pouze ženám a především těm, kterým probíhá právě menopauze nebo těm, které ještě čeká. Bohužel období menopauzy neboli klimakterium je pro každou ženu přirozené a nevyhnutelné.

Sama jsem si tímto ženským přechodem prošla a vím, jak je to v začátcích velmi těžké. Po mnoha pokusech a přečtených informací, jsem našla mnoho způsobů, jak příznaky výrazně potlačit.

Nepřehlédněte:

Proč zrovna POHLEDZENY.CZ?

Název „Pohled ženy“ vznikl ještě před projektem o menopauze a nacházely se na něm články cílené pouze na ženy. Mám dlouhodobého kamaráda, který tvoří větší online projekty a poradil mi, abychom udělali z webové stránky něco smysluplnějšího a přínosnějšího, jelikož magazínu pro ženy je nespočet.

Jelikož v té době, jsem začala své období menopauzy a na internetu je nedostatek informací, byla to jasná volba. Dnes mám toho za sebou hodně a mám hodně poznatků o které bych se chtěla podělit a pomoci tak dalším ženám.

Recenze jsou tvořeny ze skutečných testů na několika dobrovolnících

Nechci doporučovat, co jsem nikdy nevyzkoušela a obelhávat tak své věrné čtenářky. Proto vždy nakoupím více testovaných produktů a balení. Následně je rozdám přátelům a vybraným čtenářkám, které se v období klimakteria nachází.

Tímto vždy dosáhnu, co nejkvalitnějších a nejpřesnějších výsledků, protože žádnou laboratoř nevlastním. Především si myslím, že takovéto produkty by se neměli pouze testovat v laboratořích, ale na odlišných jedincích. Každý žije a stravuje se jinak, proto kdybych napsala recenzi pouze za sebe, nebyla by pro mě věrohodná.

Kdo za projektem „Pohled ženy“ stojí?

Hlavní redaktorkou jsem já „Andrea Vaňková“ a moje kamarádka mi vypomáhá hledat věrohodné testerky. V pozadí také stojí „Patrik Zapletal“, který se o web stará po technické a marketingové části. Sama bych takovýto magazín nedokázal vytvořit a vést k úspěchu.

V neposlední řadě, jsou tu velmi užitečné a důležité čtenářky, které svými dotazy, testy a náměty na články tvoří další obsah a část úspěchu. Každá žena je jiná, proto nedostáváme pokaždé stejné dotazy. Pár nejčastějších dotazů o menopauze si můžete přečíst u nás.

Co děláme a co je našim cílem?

Z velké části jste vše popsala výše. Testujeme, píšeme články a recenze a komunikujeme se čtenářky. Celkové se snažíme pomáhat dalším ženám, které klimakterium postihlo. Avšak nezapomínáme i na ženy, které období menopauzy ještě čeká. Prevence je také nezbytná, pokud chcete mít příznaky, co nejmírnější.

I když jsem si z velké části menopauzou prošla, nechci projekt zanedbávat, protože jsem poznala mnoho nových přátel, naučila se mnoho nového, a především tímto někomu pomáhám, což je nejvíce utěšující. Stále máme kolem sebe známé a kamarádky, které si chodí pro rady.

0
Kolik je mi let?
0
Kolik mám dětí?
0
Kolik nás je v týmu?