Provizní spolupráce – jak vyděláváme?

Affiliate disclaimer

Milé čtenářky a občasní čtenáři,

Chtěli bychom všem poděkovat, za vaše pozitivní ohlasy na náš magazín o menopauza, která dříve či později dostihne každou ženu.

Tímto bychom chtěli popsal, jak náš projekt funguje, odkud bereme informace a kam směřujeme.

Hlavní redaktorkou je Andrea Vaňková, která si již prošla menopauzou a během té doby získala mnoho poznatků. Součástí projektu je také Patrik Zapletal, který se stará o chod magazínu. Patrik napomáhá vytvářet a udržovat více podobných projektů. Jeho zkušenosti jsou nezbytně nutné pro správný a systematický chod magazínu.

Andrea se věnuje přírodě a zdraví od svých 18 let, proto byla pro ní menopauza velká výzva a výzkumný proces. Vyzkoušela nemálo preparátů, metod a cviků, aby zjistila, co skutečně napomáhá snižovat příznaky menopauzy. Andreje je velmi známo, že ne všechno přesně funguje stejně dobře i na jiných lidech. Sama říká „Každý organismus je odlišný, rovněž i životní styl, proto není možné přesně určit výsledky.“

Na základě těchto skutečností se rozhodla zkoumat i jiné lidi. Jelikož není doktorka, musela dělat vše na vlastní pěst a náklady. Proto se spojila s mnoha kamarádkami, aby si zajistila přesnější výsledky. Díky tomu můžeme dodávat recenze, články, návody, tipy a triky, což možná s nejvěrohodnějšími informacemi.

Jak jste si již mohli všimnout, veškeré dostupné informace v našem magazínu pohledzeny.cz jsou zcela zdarma a nehodláme to nijak měnit. Stále budeme testovat a psát pro naše čtenáře a to zdarma. Naším cílem je pomoci dalším ženám zvládnout nepříjemnou menopauzu.

Jak může náš magazín fungovat, když nevyděláváme?

Ano, všechny dostupné informace jsou zdarma, ale u nás v redakci musíme vynaložit nějaké náklady na provoz a správu. V projektu je prozatím zainteresováno 5 lidí, kteří musí být aspoň nějak obměněni za svůj čas. Dále potřebujeme i z něčeho nakupovat nové produkty, pokud je nezískáme k testům zdarma. Vše bohužel stojí peníze a my museli vymyslet nějakou možnost, kde získat investice pro další rozvoj.

Zapojili jsme se do několika provizních affiliate spoluprací, kde nám drobné částky vyplácí prodejci některých recenzovaných doplňků stravy, produkty nebo pomůcek. Nezáleží ale na tom, zda je naše recenze pozitivní nebo negativní.

Díky tomu si můžete být jisti, že nenadhodnocujme nějaký produkt za účelem provize. Toho se také přísně držíme, proto naše některé recenze a zkušenosti vůbec některé produkty nešetří!

Kdybychom chtěli cokoliv tajit nebo zkreslovat pravdu a zkušenosti s produkty, tato stránka by ani nevznikla. Protože jsou naše cíle pouze ke prospěchu čtenářům a ne k výdělečné činnosti, dozvíte se o nás vše.

Nemusíte se také obávat za doporučení vyšších cen, spíše naopak. Pokud přejdete na prodejce přes náš odkaz v recenzi nebo v článku, z 95% se dostanete k prodejce, který má nejnižší cenu a podmínky. Především jsou to ověření a spolehlivý prodejci.

VIDEO: Princip fungování affiliate spolupráce

Jak provizní systém funguje v našem případě?

Čtenářka si například přečte nějakou recenzi o produktu či službě, kde jsou k nalezení odkazy, které vedou z magazínu pohledzeny.cz na jiné externí stránky prodejců. Pokud se čtenář rozhodne přejit k prodejci přes náš odkaz a následně u prodejce produkt zakoupí, nám se přičte v provizním systému určitá provize.

Obvyklá cena produktu je cca 400 Kč a nám náleží většinou maximální 10% provize z částky. Což je ve finále 40 Kč za doporučení. Tyto mikro příjmy nejsou naší obživou, ale za to nám pomohou dále rozvíjet obsah, spravovat a vylepšovat webové stránky a nakupovat další produkty k testování. Bez toho bychom nadále nemohli nadále publikovat kvalitní a ověřené informace.

Nebojte se tedy milných informací na našem magazínu a pomozte dále rozvíjet magazín pro ženy v období menopauzy. Je to jednoduché a nic vás to nebude stát. Stačí, když se rozhodnete koupit produkt a přejdete k prodejci přes náš odkaz. Pomůžete nám, dalším čtenářům, nás to nebude nic navíc stát a získat tak ověřené spolehlivé prodejce jednotlivých produktů.

Moc Vám děkujeme za projevenou důvěru
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.