Menox 45 - Produkt proti menopauze
 • Dostupný bez lékařského předpisu
 • Po 2 týdnech jsem cítila zlepšení
 • Silnější a zdravější zuby
 • Snížení výkyvů nálad
 • Cítím se vitálněji

Recenze na doplněk stravy Menox 45

Určitě každá z vás má v období menopauzy obavy a problémy – ano, ani netušíte, jak vás v tento moment chápu – měla jsem je také. Když jsem poprvé zažila ten nával horka, moc jsem tomu nevěnovala pozornost, ale když to přišlo vícekrát za sebou, zbystřila jsem. Zakrátko se přidalo i bušení srdce, takže jsem ihned vyhledala lékaře. Vůbec by mě nenapadlo, že jsem v přechodu.

Menopauza se objevuje převážně u žen ve věku 45–55 let. Nicméně je natolik individuální, že se může objevit i krátce po 40.

Obávala jsem se možného srdečního onemocnění, což rozhodně není sranda a měla jsem opravdu strach. Takže diagnóza „menopauza“ mě vzápětí uklidnila, říkala jsem si, že přece o nic nejde, lepší než nějaké srdeční onemocnění. Avšak klidná jsem byla jen do doby, než jsem si o menopauze popovídala se svým gynekologem – a následně našla informace na internetu.

Doporučení: Pokud citíš nebo víš, že prochází menopauzou, doporučuji ti vyzkoušet osvědčený a nejlepší produkt v ČR – Menoxin.

Když se objevily také další symptomy menopauzy…

Že menopauza vlastně není žádná sranda, to mi došlo po rozhovoru se svým gynekologem, a o to víc, když jsem si dohledala další informace na internetu. Nebudu vám lhát, asi jako každou ženu mě tížil fakt, že bude obtížné si udržet postavu, to jsem řešila jako první, abych nadměrně nepřibrala. Ale když se dostavily všechny ty příznaky, došlo mi, že s tím musím něco dělat, a to ihned.

TIP: Chcete vědět, jaké všechny příznaky s sebou menopauza přináší? Přečtěte si náš článek o symptomech menopauzy. Díky bohu, že jsem jich zažila jen několik.

Kromě pocitu dušnosti, nadměrného pocení a samozřejmě bušení srdce, se u mě vyskytly zejména psychické obtíže, což je pochopitelné, protože si mé hormony doslova dělaly, co chtěly – a já to nedokázala nijak ovlivnit. Moje emocionální výbuchy postupem času začaly narušovat i naši dříve harmonickou rodinu – to pro mě byla poslední kapka.

Vyzkoušela jsem doplněk stravy Menox 45

Když jsem hledala možné léky, které bych v období menopauzy mohla užívat na zmírnění obtíží, vždy mě odradily jejich nežádoucí účinky. Až jsem jednoho dne narazila na přírodní doplněk stravy Menox 45, který prý napomáhá mírnit dopady menopauzy, ulehčuje její průběh a navrací zpět energii. Zaujal mě právě pro své zcela přírodní složení a udanou účinností prodej, avšak jsem dlouho váhala na cenou.

 • přispívá k většímu komfortu žen při menopauze
 • udržuje fyzické i duševní zdraví, podporuje vitalitu
 • podporuje správnou činnost nervové soustavy a srdce
 • stimuluje tvorbu kolagenu důležitého především pro chrupavky a kůži
 • napomáhá k udržení normálního stavu kostí i zubů
 • chrání tělo před oxidačním stresem
 • obnovuje ztracenou energii

Tohle všechno výrobce doplňku stravy Menox 45 slibuje. Musím říct, že jsem byla poměrně zklamaná. Znáte to, marketing vždycky klame a navíc obecně těmto přípravkům moc nedůvěřuji. Jak jsem psala, nejvíce mě odrazovala cena a její výkon ve srovnání s předešlým produktem Menoxin, který je mnohem levnější a s účinností jsem byla velice spokojená.

Mé zkušenosti s přípravkem Menox 45

Menox 45 jako doplněk stravy na zmírnění projevů menopauzy skutečně funguje. Nemohu sice říci, že skutečně splňuje vše, co slibuje – to bohužel nemám jak posoudit, ale během mého užívání přípravku jsem skutečně zaznamenala pozitivní změny. Bohužel účinnost nastala cca po 2 týdnech, než jak jsem byla zvyklá u Menoxinu.

 • zmírnil nepříjemné symptomy menopauzy
 • během užívání Menoxu 45 se cítím skutečně lépe, pozoruju pozitivní změny
 • netrpím na únavu, mám chuť stále něco dělat
 • aktivně sportuji a udržuji si vypracovanou postavu
 • mé výkyvy nálady nejsou tak časté
 • mám stále silné a zdravé zuby
 • netrpím na bolesti kloubů – a to jsem aktivní běžkyně
 • menopauza mě prakticky nijak neomezuje

Složení je čistě přírodní a bohaté, což je velké plus

Jak už jsem říkala, zakládám si na přírodních produktech, snažím se žít opravdu zdravě a produktům z přírodního složení důvěřuji. Nerada bych do těla dostávala chemické látky, ještě k tomu volně prodejné – v takové přípravky opravdu nemám důvěru. A věřím, že nejsem jediná. Pojďme se společně podívat na Menox 45 složení, co tedy obsahuje?

 • Extrakty z bylin – extrakt z kvetoucích vrcholků hlohu, červeného květenství jetele lučního a řeřichy peruánské přispívá k většímu komfortu při menopauze, i díky těmto bylinám, které jsou v produktu ve velké míře zastoupeny, se budete cítit o poznání lépe.
 • Vitamín B1 a C – přispívají k normální funkci nervové soustavy i srdce, dále se podílí na snížení únavy a tvorbě kolagenu.
 • Vápník – udržuje v dobrém stavu především kosti a zuby
 • Draslík – přispívá k normální funkci svalů
 • Měď – chrání buňky před oxidačním stresem
 • Zinek – udržuje kosti zdravé, stejně tak nehty a pokožku, podporuje imunitní systém
 • Fosfor – podporuje funkci buněčných membrán
 • Železo – důležité pro tvorbu červených krvinek a hemoglobinu
 • Mangan – opět přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem
 • Selen: – udržuje zdravé vlasy a podporuje činnost štítné žlázy
 • Magnézium – udržuje psychickou aktivitu v normálu

Balení, cena a doporučené užívání

Balení Menox 45 je podobné jako u jiných doplňků stravy. Opět je v nabídce několik možných variant, které se liší jak cenou, tak počtem tablet a balením. Čím větší balení si objednáte, tím více ušetříte – jednoduchý vzorec. V nabídce jsou tři varianty balení, které jednoduše objednáte na internetu. Ve srovnání s jinými produkty na menopauzu, je Menox 45 asi nejdražší. Levnější a výkonnější alternativa ►

Menox 45 – základní balení za 490 Kč, které obsahuje 30 tablet, to je dávka na jednu měsíční kúru. Jako bonus obdržíte 15 tablet navíc.

Menox 45 Forte – Je větší a výhodnější balení. Obsahuje 60 (+15) tablet, avšak stojí jen 815 Kč, namísto 980 Kč, které byste normálně za takové množství tablet zaplatily. Jedná se o dvouměsíční kúru.

Menox 45 Extra Forte – Největší a zároveň nejvýhodnější balení, které obsahuje 90 (+15) tablet, tedy vydrží po dobu 3 měsíců. S tímto balením ušetříte 335 Kč, stojí totiž jen 1 135 Kč, což je vůbec nejvýhodnější cena v přepočtu na jednu tabletu.

Doručení obvykle probíhá do tří dnů, což byl i můj případ. Já si na zkoušku objednala balení Menox 45 Forte, které jsem vypotřebovala a nebyla jsem moc spokojená ani nespokojená.

Co se užívání týče, já dodržovala doporučené dávkování – tedy 1 tabletu zapít dostatečným množstvím vody, nejlépe ráno. Já si ji běžně dávala společně se snídaní.

Závěrem k Menox 45

Jak vidíte, doplněk stravy Menox 45 skutečně funguje a já jsem ráda, že jsem vám ho mohla představit v recenzi. Ráda se totiž dělím o věci, které jsem osobně na sobě vyzkoušela. Odteď už nemusí být přechod jen strašákem, ale společně ho můžeme zvládnout s noblesou a elegantně, díky mých praktických rad a testů.

Doplněk stravy je jeden z nejdůležitějších bojovníků v období klimakteria, proto správný výběr nepodceňujte. Doporučuji vyzkoušet nejvýkonnější doplněk stravy Menoxin, který byl mým dlouhým pomocník a je za skvělou cenu.

Menox 45 zkušenosti

hodnotím Menox 45 opravdu kladně, jak jsem říkala, částečně fungoval. A snažila jsem se vypátrat, co na produkt, který zmírňuje projevy menopauzy, říkají i jiné ženy. Podařilo se mi dohledat opravdu skvělé reference, takže vidím, že nejsem sama, komu Menox 45 skutečně pomohl.

„Funguje, už žádné návaly horka a pocení. Jsem z produktu fakt nadšená, protože mi dodal opět chuť do života.“ – Magdaléna, 45 let

„Já ho beru už 2 měsíce a za tu dobu mě nezklamal, jen svou vysokou cenou. Vyzkoušela jsem všemožné léky od lékaře a bez úspěch, pomohli mi až doplňky stravy.“ – Jana, 54 let

„Já zkusila několik přípravků a Menox 45 mě nijak moc neohromil. Zkoušela jsem předtím Menoxin, který mě více nadchnul.“ – Iveta, 51 let

 • Rychlost účinnosti
 • Účinnost produktu
 • Důvěryhodnost a kvalita prodejce
 • Cena a výkon
4.6

Osobní hodnocení:

Spolu s kamarádky, jsme vyzkoušely řadu produktů v menopauze. Menox 45 není špatný produkt, ale pokud bychom jej srovnaly s ostatními produkty a výkon s cenou, tak více jak 3 hvězdy z 5 dostat nemůže.

Důležité informace k menopauze

Může vás zajímat

Vše o zvětšení prsou, bez nákladné, plastické operace.

Chcete snížit příznaky menopauzy? Pomůže Menoxin

Pomáhám ženám s menopauzou

Vím vše o menopauze - Andrea Vaňková

Jmenuji se Andrea Vaňková a snažím se pomáhat ženám v období menopauzy, protože jsem si sama prošla tímto cyklem. pomáhat. Jelikož velice ráda píši a tvořím, požádala jsem svého nevlastního synovce, zda by mi vytvořil magazín, kde bych mohla pomáhat ženám s jejich problémy. Netrvalo to dlouho a já měla vlastní webové stránky. Vše dělám ve volném čase, protože žiji běžný život a aby návody s tipy měly nějakou publikovatelnou frekvenci, požádala jsem o pomoc mé dvě dlouholeté kamarádky.

Veškeré tipy a rady, které najdete v našem magazínu, jsou skutečně funkční a sami na sobě jsme je otestovali, proto věřím, že pomůžeme mnoha ženám s jejich obtížemi a vysvětlíme vše, co se pod pojmem menopauza neboli klimakterium skrývá. Především doporučuji všem ženám, aby jejich menopauza neovlivnila jejich psychiku a uvědomily si, že jde o běžný životní cyklus, kdy žena přechází do jakési hlubší moudrosti.

Hodnocená článku:
Datum hodnocení:
Reviewed Item
Další z produktů na snížení příznaků menoupauzy, který nás svou účinností potěšil.
Hodnocení:
41star1star1star1stargray
Product Name
Menox 45
Price
CZK 490
Product Availability
Available in Store Only