GS Merilin Harmony: opravdu je tak účinný v období menopauzy?
 • Poměrně známý produkt
 • Pomalý nástup účinnosti
 • Možná znáte z TV reklam
 • Pomáhá zlepšovat psychický stav
 • Zmírňuje návaly horka

Recenze na doplněk stravy GS Merilin Harmony

Období menopauzy s sebou přináší mnohé fyzické i psychické obtíže v životě ženy. Nevyhne se jim bohužel žádná žena, jedná se o přirozený proces, který započne po 40. roku života a může trvat i několik let. Proto je dobré menopauzu řešit preventivně, a to například účinnými doplňky stravy pro zmírnění obtíží. Zdravotní obtíže v průběhu menopauzy neboli klimakteria jsou sice značně individuální, ale patří k těm nejvíce nepříjemným, navíc mají vliv na kvalitu života.

Nevíte jak odhalit přicházející menopauzu? Otestujte se. Můžete tak s předstihem odhalit počáteční příznaky menopauzy.

Menopauza je přirozený proces, který probíhá v určitém stáří ženy. Dochází k útlumu funkce vaječníků a snižuje se tvorba ženských hormonů – estrogenu a progesteronu. Zastavuje se tak menstruační cyklus a v konečném důsledku už žena není schopna otěhotnět, dojde k naprosté ztrátě plodnosti přirozenou cestou.

V dnešní detailní recenzi se zaměříme na produkt GS Merilin Harmony, který slibuje ženám zmírnění příznaků spojených s menopauzou a zvýšení jejich kvality života v období přechodu.

GS Merilin Harmony a jeho výhody

Přípravek je podle svého popisu vhodný jako doplněk stravy při klimakterických obtížích, jako jsou například návaly horka, nadměrné pocení, nespavost, nervozita, ale i bušení srdce a problémy s dýcháním. Jedná se o nehormonální řešení obtíží v době přechodu, takže s sebou nepřináší taková rizika jako například hormonální terapie.

TIP: Doporučuji vyzkoušet v období menopauzy doplněk stravy – MENOXIN, který jsem dlouhodobě užívala v období menopauzy a moc mi pomohl. Vyzkoušela jsem řadu doplňků stravy, ale jedině MENOXIN, byl skutečně výrazně efektivní.

Slibuje harmonický průběh období menopauzy a cílí zejména na ženy, kterým záleží na jejich psychickém stavu – dopomáhá totiž k psychické pohodě a vyrovnanosti. Skutečnost je jiná, a spíše nám přišel produkt, jako jakési placebo. Účinnost se projevovala velmi pomalu, na což jsem nebyla zvyklá ani naše „testerky“, jelikož jsem vyzkoušela řadu doplňků

GS Merilin Harmony slibuje účinnost ve třech hlavních oblastech přímo spojených s obdobím přechodu žen.

1. Klimakterium

V této oblasti si produkt zakládá na svém složení, tedy výtažcích z bylin, které jsou běžně využívány v přírodní medicíně i farmacii. Příznivě působí na všechny fyziologické procesy a podporuje jejich hladký průběh bez zbytečných zdravotních komplikací. Všechny složky jsou nehormonálního charakteru, což je velké plus.

2. Psychický stav

GS Merilin Harmony napomáhá udržet psychický stav v rovnováze a vyrovnanosti. Tím potlačuje náhlé změny nálad, nervozitu, úzkosti a celkové psychické vypětí ženy. Navozuje stav harmonie mysli.

3. Kvalita kostí

Vápník, který je v produktu obsažen, přispívá k posílení kostí a společně s dalšími vitamíny napomáhá k zachování jejich pevnosti. To je v průběhu klimakteria velmi důležité.

 • zvyšuje fyzickou i psychickou kondici žen v období menopauzy

zcela nehormonální produkt, nepřispívá k přibírání na váze

 • potlačuje návaly horka a zvýšené pocení
 • napomáhá řešit poruchy spánku a nadměrnou únavu
 • odbourává nervozitu, stres a úzkost, naopak navozuje pocit harmonie
 • zabraňuje náhlým změnám nálad, které jsou způsobeny hormonálními změnami

Nevýhody a negativa produktu GS Merilin Harmony

Nemůžeme sice tvrdit, že by byl produkt GS Merilin Harmony neúčinný, nicméně nutno dodat, že jeho účinky nejsou až takové, jak se prezentuje. Potvrzuje to naše testování i mnoho recenzí, včetně samotných názorů žen, které měly možnost doplněk stravy vyzkoušet.

Například v porovnání s jiným produktem na zmírnění klimakterických obtíží Feminus či Menoxin, se jedná o méně účinnou variantu. Ve srovnání je však nutné zohlednit i individuální rozdíly v účinnosti u každé ženy.

 • produkt není tak účinný, jak se prezentuje
 • lehce vyšší cena
 • pomalý nástup viditelných účinků

Složení GS Merilin Harmony

Ploštičník hroznatý – je bylinkou s přirozeným výskytem zejména v Kanadě a USA. Při zpracování se využívá zejména kořen, který obsahuje vysoký podíl glykosidů a terpenů, ty jsou svými účinky podobné hormonu estrogenu, jehož produkce se v období menopauzy značně snižuje. Je tak velmi prospěšný pro zmírnění gynekologických obtíží.

Třezalka tečkovaná – hojně využívaná bylinka v lidovém léčitelství. Její účinek na lidský organismus je velmi silný, a to zejména v psychické oblasti. Navozuje pocit celkové harmonie a uklidnění. V období přechodu tak potlačuje změny nálady, deprese, úzkosti a nespavost.

Vápník a vitamín D3 – obě složky jsou potřebné pro zpevnění kostí, které jsou v období přechodu značně oslabeny. Zatímco vápník kostem přidá na síle, vitamín D3 napomůže jeho rychlejšímu a efektivnějšímu vstřebání.  

Balení, cena a užívání produktu

GS Merilin Harmony se prodává v balení, které obsahuje 60 tablet. Případně ve zvýhodněném balení s celkovým počtem 90 tablet, a to za cenu v rozmezí 500–580 Kč. Doporučené užívání produktu je 1 tableta denně, nejlépe po jídle, případně zároveň s jídlem.

Vhodné je dostatečně ji zapít, například vodou. Produkt byste měli užívat alespoň 2 až 3 měsíce, aby se mohly projevit viditelné výsledky.  Balení vám tak prakticky vydrží až 90 dnů, tedy právě na 3 měsíční kúru.

Menox 45 zkušenosti

„Do užívání přípravku jsem se pustila s nadšením. Nejdříve žádné výsledky nepřicházely, ale časem jsem pociťovala lepší náladu. Ovšem nespavostí a bolestmi hlavy trpím dál.“ – Marcela, 43 let, Plzeň

„GS Merilin Harmony jsem si koupila v době, kdy jsem zažívala nadměrné pocení, hlavně v noci. Myslím, že pocení už není tak hrozné, ale stále zažívám návaly horka.“ – Květa, 48 let, Praha

„S produktem jsem spokojena, ale nečekejte zázraky. Pomáhá, ovšem ne tolik, jak tvrdí. Navíc jsem vypotřebovala 2 balení, než jsem zaznamenala výsledky. Přemýšlím, že vyzkouším něco jiného, účinnějšího.“ – Alexandra, 41 let, Pardubice

Menoxin: TOP přírodní produkt při menopauze

Pokud hledáte skutečně extra účinný produkt, který zmírní vaše obtíže v průběhu menopauzy, určitě stojí za vyzkoušení Menoxin. Ten je svým jedinečným přírodním složením zcela unikátní, obsahuje více jak 7 účinných látek, které se navzájem doplňují a jejich kombinace zaručuje výborný účinek.

[wp-review id=“822″]

Pomáhám ženám s menopauzou

Vím vše o menopauze - Andrea Vaňková

Jmenuji se Andrea Vaňková a snažím se pomáhat ženám v období menopauzy, protože jsem si sama prošla tímto cyklem. pomáhat. Jelikož velice ráda píši a tvořím, požádala jsem svého nevlastního synovce, zda by mi vytvořil magazín, kde bych mohla pomáhat ženám s jejich problémy. Netrvalo to dlouho a já měla vlastní webové stránky. Vše dělám ve volném čase, protože žiji běžný život a aby návody s tipy měly nějakou publikovatelnou frekvenci, požádala jsem o pomoc mé dvě dlouholeté kamarádky.

Veškeré tipy a rady, které najdete v našem magazínu, jsou skutečně funkční a sami na sobě jsme je otestovali, proto věřím, že pomůžeme mnoha ženám s jejich obtížemi a vysvětlíme vše, co se pod pojmem menopauza neboli klimakterium skrývá. Především doporučuji všem ženám, aby jejich menopauza neovlivnila jejich psychiku a uvědomily si, že jde o běžný životní cyklus, kdy žena přechází do jakési hlubší moudrosti.