Feminus přírodní estrogen: Přípravek, který zvyšuje hladinu estrogenu

Možná jste netušili, že hormon estrogen není výsadou pouze žen. Tento hormon mají v těle jak ženy, tak i muži. Pro obě pohlaví je více než důležité, udržet si přirozenou hladinu estrogenu v rovnováze.

Ovšem je pravdou, že právě pro ženy je estrogen důležitější, protože je nezbytný pro některé tělesné funkce a procesy, které se odehrávají v těle ženy – především početí dítěte. Hladina estrogenu je spojena také s klimakteriem neboli menopauzou. Estrogen v klimakteriu se razantně snižuje a napomáhá negativním účinkům, jako jsou návaly horka, náladovost.

Estrogen a jeho nízká hladina má také velký vliv na vaše libido. Jestliže dojde k výraznému snížení hladiny estrogenu, ztratíte chuť k sexu a vaše libido bude na bodu mrazu. Zvýšit hladinu estrogenu nejen v menopauze můžete oblíbeným doplňkem stravy – Feminus

Přitom menopauze, která je na úbytek estrogenu nejrizikovější, se vyhnout nejde. Jedná se o přirozený proces v těle ženy, kdy prochází k takzvanému přechodu. Během menopauzy dochází ke ztrátě menstruace a pohlavních funkcí. Právě námi recenzovaný produkt Feminus, který jsme si samy odzkoušely, dokáže výrazně snížit negativní příznaky menopauzy.

Dítě po menopauze je velmi nepravděpodobné a určitě se nedoporučuje. Menopauza nastává v pokročilejším věku ženy, přibližně okolo 40 let, individuálně ale může přijít dříve nebo i později.

Co je to estrogen? Nejčastěji se vytrácí v klimakteriu

Jak už jsme zmínili v úvodu, estrogen je hormon ze skupiny steroidních hormonů. Jedná se především o ženské pohlavní hormony, v této oblasti hrají svou největší roli.

Estrogeny se jako hormony využívají také v některých antikoncepcích nebo lécích zmírňujících průběh a příznaky menopauzy. Nejvyšší hladina estrogenu je u žen v jejich reprodukčním věku, tedy přibližně od 20 do 30 let. Pro správné fungování organismu, je důležitá správná hodnota estrogenu. Věkem se tento hormon snižuje, proto ženy často volí doplněk stravy jako je například Feminus, který dokáže estrogen zvýšit.

Podávat ženám v období menopauzy léky na hormonální bázi není zcela bez rizika. Jedním ze zvýšených rizik může být i rakovina prsu. Podívejte se proto na 5 tipů na alternativní pomoc v období menopauzy.

Feminus další informace

Výhody doplňku stravy Feminus a hladiny estrogenu v rovnováze

Především u žen je estrogen důležitý pro reprodukční procesy. Tento ženský steroidní hormon má zásadní vliv také na vývoj ženských rysů, ňader a podobně. Kromě toho zajišťuje i další důležité procesy v těle ženy, ale i muže.

V nedávné době, prodejce Feminus udělal něco výrazného pro své zákaznice! Protože neexistuje nějaká zázračná pilulka, která vás zbaví nadobro negativních vlivů a dodá prospěšné látky, proto je zapotřebí podobné produkty užívat dlouhodoběji. Prodejce pro své zákaznice připravil „PŘEDPLATNÉ“, ve kterém budete dostávat každý měsíc 1 balení s dopravou ZDARMA, kdy na jednom balení ušetříte až 75 Kč z 560 Kč. 

Přestože se jeho hladina po menopauze snižuje, neplatí, že by se žena po prodělání menopauzy bez estrogenu obešla. Tento hormon je pro ni nepostradatelný po celý život – jen se s věkem mění jeho hladina.

 • dle našich zkušeností výrazně snižuje návaly horka
 • snižuje náladovost a zvyšuje energii
 • zvyšuje libido
 • podporuje a stimulují vývoj ženských pohlavních sekundárních znaků
 • stimuluje růst děložní sliznice a celkově i dělohy ženy
 • urychluje spalování tuků
 • udržuje v dobrém stavu cévy i kůži
 • chrání proti řídnutí kostí, tedy osteoporóze
 • poměrně velké balení 60 tablet, které vyjde na 2 měsíce
 • spíše lepší cena produktu, utratíte přibližně 18 Kč za den
 • silné a účinné přírodní složení bez chemie
 • nejsilnější doplněk stravy na podporu estrogenu na českém trhu, uvádí výrobce
 • produkt vyrobený v České republice

Právě řídnutí kostí je pro ženy v období menopauzy velkým rizikem. Položili jsme si ale i jinou otázku. Skutečně souvisí snížení estrogenu také s bolestmi kloubů?

[/fusion_separator]

Nevýhody příliš vysoké hladiny přírodního estrogenu

Příliš vysoká nebo zvýšená hladina estrogenu v těle ženy je  rovněž nežádoucí. Představuje některé nevýhody, které mohou v určitých případech ohrožovat i život. Ovšem stejně tak je žena ohrožena v případě, že je hladina estrogenu příliš nízká. Avšak na vysoké hladiny estrogenu je mnohdy nereálné se dostat.

Doporučuje se tak udržovat hladinu přírodního estrogenu v rovnováze. O to více je důležité dbát na estrogen v klimakteriu.

 • zvýšena hladina estrogenu představuje riziko onemocnění rakovinou prsu, zvyšuje ho
 • estrogen stimuluje úbytek svalové hmoty, proto mají ženy občas těžké vytvarovat si krásně postavu
 • málo známý doplněk stravy
 • potřeba užívat Feminus dlouhodobě

Složení přípravku Feminusje zcela přírodní

Zaměřili jsme se v naší Feminus recenzi také na složení přípravku pro ženy. Podobně, jako jsme zvyklí u jiných doplňků stravy, které jsme již recenzovaly, je také Feminus čistě přírodní produkt. Podívejme se tedy detailně na složení.

Doporučujeme i vám, abyste si ho dobře prohlédly, protože na některé látky můžete být alergická, riziko je sice malé, ale existuje.

 • Řeřicha peruánská zlepšuje vitalitu a společně s ní také duševní zdraví, obnovuje energii a vytrvalost. Působí také na vaše libido, protože zvyšuje chuť k sexu, ale pozor, podporuje i plodnost. Napomáhá vyrovnávat hladinu estrogenu.
 • Indický ženšen neboli bylina mládí, přispívá ke zpomalení stárnutí a zamezuje příznakům stárnutí, jako jsou například vrásky na pleti. Dále má vyznané antioxidační účinky a podporuje regeneraci organismu. Velkou výhodou také je, že indický ženšen je přírodní afrodiziakum.
 • Extrakt kakaa obsahuje stovky biologicky aktivních látek, především antioxidanty, ale také významné minerály nebo vitamíny. Věděli jste ale také, že kakao brání ukládání tuků v těle?
 • Kotvičník zemní má silné účinky jako afrodiziakum, stimuluje tedy libido u mužů, ale také u žen. Kromě toho podporuje psychickou vitalitu a zvyšuje hladinu estrogenu.
 • Voňatec vejčitý je další silné přírodní afrodiziakum, podporuje libido a působí celkově jako sexuální stimulant. Využívá se také při léčbě erektilní dysfunkce. U žen naopak harmonizuje pohlavní hormony a zvyšuje plodnost.
 • Andělika čínská podporuje normální funkci urogenitálního systému a zmírňuje příznaky menopauzy.
 • Pastala roztroušená je mírným stimulantem, který zlepšuje kognitivní funkce a soustředění. Používá se jako ženské afrodiziakum a zlepšuje sexuální prožitek.

Prohlédněte si dalších 12 vitamínů a minerálů, bez kterých se v menopauze jen těžko obejdete.

Jaké je doporučené dávkování a upozornění

 • Upozornění: Rozhodně si musíte uvědomit, že jakýkoliv doplněk stravy nemůže nahradit pestrou stravu. Rozhodně se nedoporučuje překračovat doporučené dávkování. Feminus není určen dětem a mladistvým. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Dále také není vhodný pro ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. Také pokud užíváte léky na ředění krve, se tento produkt nedoporučuje.
 • Skladování: Produkt samozřejmé uchovávejte jako jiné léky či doplňky stravy, v temnu při teplotě do 25°C a samozřejmě mimo dosah dětí a přímého slunečního světla.
 • Doporučené dávkování: Jsou dvě tablety během dne nebo po jídle. Zapít vodou či jiným vhodným nealkoholickým nápojem.

Zkušenosti žen, které vyzkoušely Feminus

„Byla jsem už zoufalá v mé menopauze z nesnesitelných návalů horka a samozřejmě díky tomu i z náladovosti. Jednou jsem se sešla s kamarádkou po letech na kafíčku, kde jsem probíraly všechno možné a narazily jsme na naše přechody. Kamarádka tohle období začala prožívat o něco dříve, proto měla i už i nějaké zkušenosti a rady. Jednou z rad, byl produkt Feminus. Já osobně skoro vůbec nenakupuji na internetu z nějakých obav, i když se mi za to vnuk směje, proto bych jej zřejmě nikdy ani nezakoupila. Na základě doporučení kamarádky jsem to riskla a dobře jsem udělala. Do týdne se mé návaly horka výrazně zmírnily, byla jsem méně podrážděná a zdá se mi, že mám přes den i více energie a po práci dokáži fungovat. Protože mě i vaše recenze přesvědčila k nákupu a nasměřovala, rozhodla jsem se vám poslat tuto krátkou recenze, děkuji.  “ – Ludmila, 52 let, Brno

„Vyzkoušela jsem Feminus na doporučení kamarádky, která měla sama málo estrogenu dle testů u lékaře. Já sice nebyla na testech, ale měla jsem stejné příznaky jako má kamarádka. Rozhodla jsem se Feminus vyzkoušet i po přečtení vaší recenze. Tento produkt mi docela pomohl, určitě nijak neuškodil. Zbavila jsem se návalů horka, které mě v létě doprovázely. Můžu ho doporučit.“ – Františka, 44 let, Otrokovice

„Vyzkoušela jsem více produktů na zvýšení hladiny estrogenu v menopauze. Mohu s klidným svědomím říct, že Feminus je účinný. Zejména v období menopauzy mi pomohl zvýšit energii, chuť na sex a s náladovostí, jak by řekl můj manžel.“ – Ilona, 48 let, Olomouc

„Nedostatek estrogenu a menopauza mi dala zabrat. Naštěstí Feminus mi pomohl dát hladinu hormonů do rovnováhy a tohle období relativně v pohodě přejít. Doporučila jsem jej i své známé, která byla z něj také nadšená. Produkt jsem užívala cca rok a už po prvním týdnu jsem zaznamenala účinnost.“ – Kamila, 39 let, Karlovy Vary

Feminus - Zkušenosti s produktem na zvýšení estrogenu

Co vás nejvíce o Feminus přírodním estrogenu zajímalo

Kolik takový přípravek stojí?

Cena produktu se pohybuje různě. Během psaní naší Feminus recenze se jeho cena pohybovala okolo 550 Kč (současná cena je 569 Kč), a to za balení s obsahem 60 kapslí. Takové balení vám při doporučené dávce 2 tablet denně vydrží celý měsíc. V přepočtu je to přibližně 18 korun na den. To není moc, výměnou za hladinu estrogenu v rovnováze, že ano? Detaily o cenách naleznete buď výše v naší recenzi nebo přímo u prodejce.

Jak často se Feminus užívá?

Přírodní estrogen Feminus se užívá 2× denně, takové je doporučené dávkování výrobce. Rozhodně ho nepřekračujte a neupravujte. Jestliže chcete dosáhnout opravdu dobrých výsledků v garantovaném čase, je důležité doporučené dávkování dodržovat.

Jedná se o podvod?

Feminus je složen na základě vědeckých poznatků a kvalitního technologického postupu, který zaručuje fungující doplněk stravy. Rozhodně se nejedná o podvod nebo placebo, ale v jeho složení jsou obsaženy skutečně účinné látky. Na tento produkt vyšlo nespočet recenzí i veřejných zkušeností, které dohledáte na internetu. V 95% šlo pouze o pozitivní ohlasy.

Kdy je vhodné začít doplňovat přírodní estrogen?

Prakticky kdykoli, když začnete pociťovat příznaky příliš nízké hladiny estrogenu nebo v menopauze. Pokud se tak stane, doporučujeme navštívit lékaře, který váš důkladně vyšetří. Je ale na čase také doplňovat přírodní estrogen. Doporučený věk, kdy začít nejpozději užívat takovýto produkt je od 30-35 let.

Dalším obdobím, kdy se Feminus vyplatí, je období menopauzy. Estrogen v klimakteriu je velmi důležitý pro kvalitu života a snížení těchto nechtěných projevů.

Jsou nějaké alternativy?

Jednou z velmi dobrých alternativ je Menoxin. Ženami velmi dobře hodnocený doplněk stravy na přírodní bázi. Menoxin se užívá v období menopauzy na zklidnění příznaků menopauzy. Menoxin se navíc v našem hodnocení umístil jako TOP produkt. Podívejte se na detailní Menoxin recenzi. Určitě stojí za zmínku také oblíbený Menox 45, který má podobné či stejné výsledky, jako zmíněný Menoxin.

Závěr: doporučujeme doplněk stravy Feminus, na zvýšení hladiny estrogenu?

Jestliže uvažujete o doplňku stravy na zvýšení hladiny estrogenu i přes možná rizika, která toto umělé navýšení přírodního estrogenu může mít, pak je Feminus dobrou volbou. Otestovali jsme více doplňků stravy, jako je Feminus a můžeme říct, že se jedná o více než průměrný přípravek.

Účinně stimuluje hladinu estrogenu a udržuje ho v rovnováze, což je především pro ženský organismus velmi důležité. Feminus je tak kvalitní a funkční doplněk stravy, který stojí za vyzkoušení, protože má velký potenciál vám pomoct.