Jak zvětšit prsa: už jste vyzkoušeli unikátní doplněk stravy?

Mnoho žen má dnes psychický problém s velikostí svých prsou. Bohužel často zcela zbytečně, protože naprostá část ženských ňader je zcela odpovídající postavě ženy. Ovšem jak ukazují průzkumy, ženy by chtěly prsa větší, proto stále hledají způsoby, jak zvětšit prsa. Jestliže i vy patříte do této skupiny, prak přinášíme právě pro vás unikátní tipy na zvětšení prsou. Své poprsí můžete zvětšit dokonce pomocí doplňků stravy.

Může se měnit velikost prsou během menopauzy, nebo je to mýtus? Podívejte se na 8 mýtů o menopauze, kterým ženy stále věří.

Ženy vnímají svá prsa podobně jako muži svůj penis. Vnímají je jako symbol ženství, proto se s příliš malými ňadry cítí ženy méněcenně. Ukazuje to mnoho studií, které také uvádí, že není ojedinělé, že frustrace z příliš malých prsou může dokonce způsobit psychické problémy – podobně jako u mužů, kteří mají malý penis. Statistika mluví jasně, nespokojeno je se svými ňadry přibližně 65 % žen, což rozhodně není malé číslo.

TIP: Vyzkoušejte námi osvědčený produkt na zvětšení prsou – BreastExtra

Proč chtějí ženy větší prsa?

Jak už jsme zmínili v úvodu našeho článku, jak zvětšit prsa, ženy chtějí větší prsa proto, aby se cítili více jako ženy. Mezi další důvody patří samozřejmě přitažlivost pro své protějšky.

Muži mají většinou rádi velká prsa, proto se ženy snaží, aby byly v tomto ohledu přitažlivé. Vnímání ženských prsou a jejich velikosti je v nás pudově zakořeněno – dříve je naši předci totiž vnímaly jako symbol mateřství, čím byla ňadra větší, tím lepší předpoklad to pro mateřství byl.

Dnes samozřejmě víme, že něco takového je nesmyslné. Velikost prsou nemá na kvalitu mateřství příliš vliv. Přesto v nás ale toto vnímaní velkých prsou podvědomě zůstalo.

Proč chtít větší prsa, jaké jsou jejich výhody?

Důvody, proč chtějí ženy větší prsa jsme již nastínili. Kromě toho všeho, jsou ale větší prsa také velkou výhrou při sexu. Nejen, že více vzrušují muže, ale hlavně ženy. Jak to myslíme? Prsa a bradavky jsou jednou z erotogenních zón, které při doteku ženy velmi vzrušují.

Jednoduše z toho plyne, že pokud má žena větší prsa, může mnohem intenzivnější prožívat doteky a vzruchy na nich. Ženy pak díky tomu mohou dosáhnout silnějšího orgasmu – pozor, neplatí to ale často u chirurgického zvětšení prsou.

Věděli jste, že sex po 40 nemusí být nutně špatný? Právě naopak. Sex po menopauze vás může velmi mile překvapit. Může být vášnivější než kdykoli dřív, jde jen o váš přístup k němu, 

Výhody větších prsou

Výhody zvětšení prsou jsou jasné argumenty, proč se pro větší prsa rozhodnout, jestliže po nich toužíte. Některé jsme už naznačili, jiné vám prozradíme. Celkově ale není jednoznačné, zda jsou větší prsa lepší než malá prsa.

Možností, jak zvětšit prsa je mnoho, ale proč se k tomuto kroku tedy odhodlat? Pokud toužíte po větších ňadrech, zbytečně se nerozmýšlejte, větší prsa pro vás mohou být impulzem do nového života, zejména partnerského.

 • jednou provždy se zbavíte své frustrace z malých prsou
 • zvětšení prsou je impulzem pro nový sexuální i partnerský život
 • z velkých prsou muži jen tak nespustí oči
 • dosáhnete lepší erotické stimulace a užijete si silnější orgasmus
 • v některých šatech budete vypadat půvabněji, užijte si výstřih
 • větší prsa vám dodají sebevědomí

Zvětšení prsou pomocí BreastExtra

Jak na zvětšení prsou s BreastExtraPokud vám máme doporučit jeden produkt na zvětšení prsou, potom určitě unikátní doplněk stravy BreastExtra, který je naprostou špičkou. BreastExtra je produkt na zvětšení prsou, který ženám přináší pevnější a větší poprsí už za prvních 14 dnů pravidelného užívání.

Doporučujeme ho proto, že většina žen má s BreastExtra pozitivní zkušenosti – právě i proto získal v našem srovnání produktů na zvětšení prsou jednoznačně první místo. Jedná se o nejlepší volně prodejný produkt na zvětšení prsou.

 • výrazně zvětšení prsa během 3 měsíců
 • už za prvních 14 dní jsou prsa znatelně pevnější
 • zvyšuje citlivost prsou, můžete si tak užít ještě lepší orgasmus
 • dodá vám zpět ztracené sebevědomí
 • jedná se o 100% přírodní produkt, žádná zbytečná chemie
 • garance vrácení peněz, pokud nebudete spokojeni

Vyzkoušela jsem BreastExtra a výsledek mě překvapil. Teď mám konečně větší prsa a nestálo mě to skoro nic. Jen úsilí a trochu peněz. Prášky na zvětšení prsou BreastExtra opravdu fungují, zkuste je.“ – Marcela, 34 let, Hradec Králové

Další tipy, jak jednoduše zvětšit prsa svépomocí

Zvětšení prsou jde i jinak, bez investice do doplňků stravy, plastické operace a podobně. Věděli jste, že plastická operace prsou stojí společně s implantáty průměrně okolo 40 000 Kč. Určitě by se vám líbilo tuto sumu raději ušetřit.

Ale jak na to, pokud chcete větší prsa? Doporučujeme vyzkoušet unikátní tipy na zvětšení prsou svépomocí. Účinnost těchto metod je značně individuální, výsledky záleží na každé z vás.

Masáž prsou

Masáž na zvětšení prsou je úžasná v tom, že rozproudí váš krevní oběh. Doporučujeme libovolný přírodní masážní olej, který v dlaních lehce zahřejte a naneste na prsa. Následně je masírujte krouživými pohyby. Dopřejte si takovou masáž alespoň dvakrát denně.

Jedna masáž by měla trvat alespoň 15 minut. První výsledky, a to především zpevnění prsou, byste měly pozorovat už během prvních 2 měsíců. Mírné zvětšení prsou pak přibližně během 4 měsíců.

Extra TIP: Naučte masáž prsou vašeho partnera, může to být i skvělá sexuální předehra. Navíc, každého muže baví dotýkat se ženských prsou. Postupovat může podle této videoukázky masáže prsou.

Cviky na zvětšení prsou

Není náhodou, že cvičení zařazujeme také jako jednu z možností, jak zvětšit prsa. Je to jednoduché – cvičení totiž celkově formátuje a zpevňuje naši postavu, udržuje ji ve formě, a to samozřejmě i ňadra. Je proto důležité, abyste začali cvičit.

Pokud už cvičíte, určitě zařaďte do svého tréninkového plánu i cviky na prsa, přinese vám to do budoucna velké výhody. Pravidelné cvičení modeluje prsní svaly a udržuje jejich hezký tvar i pevnost.

Pokud necvičíte a ani cvičit nechcete, zkuste alespoň cviky na pevnější a větší prsa. Budete sice cvičit jen jednu partii, což není ideální, ale na druhou stranu si alespoň udržíte velká a pevná ňadra.

Dodržuje pitný režim

Stále slyšíme, jak je pitný režim důležitý – je to pravda. Dokonce je důležitý i tehdy, když chcete dosáhnout pevnějších a větších prsou. Udržování hydratovaného těla totiž napomáhá odbourávat škodlivé toxiny a udržovat zdravé nejen svaly, tedy i prsa.

Dehydratovaná tkáň ztrácí svou elasticitu, proto dochází také k nevzhlednému povisnutí prsou. Doporučujeme vám tak vypít alespoň 2–3 litry vody denně.

Závěr: pokud sníte o větších prsou, splňte si svůj sen

Jestliže jsou větší prsa skutečně vaším snem, neměly byste se o něj připravit. Dosáhnout větších prsou není až tak složité, mnohdy ani ne finančně náročné. Větší prsa máte s našimi možnostmi, které jsem vám na zvětšení prsou odhalili, téměř na dosah.

Určitě ale doporučujeme vyzkoušet BreastExtra, jedná se o zaručenou cestu, jak zvětšit a zpevnit poprsí. K tomu doporučujeme zařadit cvik na prsa a uvidíte, že během krátké chvíle se dostaví první výsledky. A možná vás ohromí.