Superpotravina Blendea Supergreens recenze: trend na detoxikaci organismu

Detoxikace organismu a jeho očista je stále více v oblibě. Není se čemu divit, protože detoxikovaný organismus je vitálnější, lépe odolává nemocím díky lepší imunitě a celkově vám zlepšuje kvalitu života. Detoxikace a očista organismu jde provést mnoha způsoby, ale pokud nechcete nic zanedbat a zároveň chcete dosáhnout dobrých výsledků, je skvělou volbou nový a velmi oblíbený produkt Blendea Supergreens.

Během posledních měsíců se Blendea Supergreens stala trendem mezi detoxikačními produkty, proto jsme se rozhodli sepsat podrobnou Blendea Supergreens recenzi. Podívejte se společně s námi, zda je tento produkt určený na detoxikaci těla skutečně tak účinný, jak výrobce slibuje. Blendea se řadí mezi takzvané superpotraviny, ale skutečně se jedná o produkt se „zázračným“ složením, nebo jde jen o dobře propracovaný marketing?

[/fusion_separator]
[/fusion_separator]

Detoxikace organismu je silnější, než si myslíte

Blendea - Spolehlivá detoxikace organismuPokud se ptáte, proč je zrovna detoxikace organismu pro naše tělo tak důležitá, je to především proto, že napomáhá tělu zbavit se škodlivých látek. Detoxikovat organismus lze různě, zatímco někteří jsou zastánci ne příliš zdravého půstu, jiní pijí různé šťávy a koktejly, nebo zkouší jiné zaručené recepty na detoxikaci těla. A škodlivých látek je dnes všude mnoho, naše tělo se jich sice zvládá zbavovat i bez naší pomoci, ale jen velmi omezeně.

Detoxikace a očista organismu je vhodná a pro naše tělo přínosná v mnoha ohledech. Díky detoxikaci našeho těla výrazně snižuje riziko některých nemocí a zdravotních komplikací. Snižuje totiž mimo jiné usazování škodlivých látek v různých částech našeho těla, například v játrech.

Výhod produktu Blendea Supergreens je však podstatě více, proto se na všechny detailně podíváme. Možná budete překvapeni, co všechno tato superpotravina umí.

Blendea Supergreens je postavena na unikátním složení takzvaných superpotravin, které napomáhají úspěšně detoxikovat organismus.

Výhody superpotraviny Blendea Supergreens vás ohromí

Možná přemýšlíte nad tím, jaké všechny výhody by vám tento produkt mohl přinášet. My jsme se na ně podrobně podívali a v naší Blendea Supergreens recenzi otestovali, jak může pomoci našemu tělu.

Rovnou musíme říct, že produkt nás velmi mile překvapil a skutečně jsme se po něm cítili lépe, plní energie a vitality. Postupně vymizely některé zdravotní problémy, především se zažíváním, ale i problémy s kůží, jako je třeba akné.

Moc jsme od produktu neočekávali, protože podobných doplňků stravy je mnoho. Účinnost produktu Blendea byla znát už po 4 dni. Na chuť je sice si třeba zvyknout, ale po 4 nápoji vám to už nepřijde. Doporučujeme alespoň dvě balení, které vám vydrží na dva měsíce, což je naše osvědčená doba pro kompletní pročištění organismu.

Velkou výhodou produktu Blendea je, že se nemusíte snažit ho složitě dochucovat. Zároveň ale neobsahuje ani umělá sladila a podobné nesmysly. Blendea je přírodní produkt s dobrou chutí, což je velké plus.

 • díky detoxikaci posiluje imunitní systém
 • podporuje životnost buněk a jejich regeneraci
 • zbavuje tělo škodlivých látek
 • podporuje hubnutí (základ)
 • přispívá ke snížení cholesterolu, který se usazuje v cévách a je tichým zabijákem
 • zlepšuje trávení a podporuje spalování tuků
 • pomáhá lépe zvládat stres a fyzickou i psychickou zátěž
 • podporuje zdravý spánek
 • jedná se o výrobek na čistě přírodní bázi, navíc v BIO kvalitě
 • vhodné pro vegany
 • Skvělá cena

[/fusion_separator]
[/fusion_separator]

Nevýhody Blendea Supergreens

 • balení vydrží jen na měsíc užívání, pokud dodržujete doporučené dávkování
 • lehce vyšší cena ve srovnání s dalšími podobnými produkty
 • Blendea Supergreens nemusí každému vyhovovat

Změna stravování může také výrazně napomoci detoxikaci organismu. Podívejte se na 7 jednoduchých změn stravování po 40. Rázem budete plní energie.

Blendea supergreens cena a možnosti balení – UŠETŘETE!

Nebudeme vám nalhávat, že postačí jedno balení. Určitě po první balení pocítíte všechny účinnosti, ale k dokonalé detoxikaci organismu, je dle našich testů účinnější až po 2-3 balení. Naštěstí cena je velmi příznivá a pokud si vyberete více balení najednou, ušetříte nemálo peněz.

Srovnávali jsme výsledky testů mezi alternativami, kterou jsou zdarma a Blendeou. Každý z redaktorů a 2 čtenáři, dostali za úkol detoxikovat organismus. Dle PH papírků/ testů jsme zaznamenali Blendu jako jasného vítěze. Nejen účinností, ale svými dalšími výhodami, díky obsahu superpotravin.

Superpotravin Blendea SUPERGREENS - 2 balení

Cena: 899 Kč
Počet dávek: 60
Cena za 1 balení: 450 Kč
Ušetříte: 98 Kč

Superpotravin Blendea SUPERGREENS - 3 balení

Cena: 1199 Kč
Počet dávek: 90
Cena za 1 balení: 400 Kč
Ušetříte: 297 Kč

Superpotravin Blendea SUPERGREENS - 4 balení

Cena: 1399 Kč
Počet dávek: 120
Cena za 1 balení: 350 Kč
Ušetříte: 596 Kč

Doporučené dávkování a užívání superpotraviny Blendea Supergreens

Určitě víte, že nadměrné užívání vám lepší výsledky při detoxikaci a očistě organismu nepřinese. Proto doporučujeme užívat přípravek Blendea Supergreens podle dávkování doporučeného přímo výrobcem. Denně byste tak měli užívat pouze 3 gramy přípravku. Takové množství odpovídá přibližně jedné čajové lžičce, pokud se vám nechce množství přesně odměřovat.

Čajovou lžičku přípravku jednoduše rozmíchejte ve vodě, ale pokud chcete ještě více vylepšit chuť přípravku, můžete použít i džus či smoothie. Zároveň doporučujeme Blendeu lehce vychladit, za studena je účinnější, a navíc chutná o mnoho lépe. Vyhněte se také pokojové teplotě, to už je příliš a snižuje chuť přípravku. Užívat byste Blendeu Supergreens měli ihned nalačno ráno. Tím zabezpečíte nejlepší vstřebání živin v přípravku.

Prohlédněte si dalších 7+1 unikátních detoxikačních tipů, které mohou ještě podpořit váš výsledek během detoxikace.

Postup užívání superpotraviny Blendea:

 1. Ráno začněte na lačno 1 lžičku směsi, postupně můžete navýšit dávkování až na 2 lžíce, nejlépe po druhém balení**
 2. Užívání 1-2 lžičky a to 1-2x denně
 3. Každou směs promíchejte řádně s vodou s obsahem 200 ml
 4. Nenechte Blendeu odstát, vypijte ji ihned

Blendea supergreens složení je 100% BIO

Aby byla blendea co nejúčinnější, je složení obsahuje 4 účinné superpotraviny a díky tomu je i Blendea supergreens 100% v BIO kvalitě. Doposud jsme nezaznamenali žádné vedlejší účinky. Protože se jedná o doplněk stravy bez lékařského předpisu, je tento produkt schválen ministerstvem zdravotnictví.

Látky/složky Množství
Mladý ječmen 30%
Mladá pšenice 30%
Spirulina 20%
Chlorella 15%
Máta malé množství

Časté dotazy aneb co vás nejvíce o produktu zajímá?

Nehledejte složitě odpovědi, podívejte se na přehled, co uživatele Blendea Supergreens nevíce zajímá a najděte odpověď na svou otázku do pár vteřin.

Stane se něco, když bude Blendeu kombinovat s dalšími doplňky stravy?

Nestane se nic. Je ale zbytečné kombinovat Blendeu společně s jinými detoxikačními doplňky stravy, které mají navíc podobné složení. Tělo by přebytečné látky poté stejně jen vyloučilo, ale mohlo by to narušit vaše trávení. Detoxikaci organismu tím určitě nezrychlíte.

Je užívání bezpečné? Opravdu se jedná o BIO potravinu?

Určitě ano. Blendea Supergreens je složena pouze z přírodních látek v BIO kvalitě. Blendea je přísně kontrolována a všechny limity splňuje na výbornou. Můžete si tak být jisti, že neobsahuje těžké kovy, mykotoxiny a jiné škodlivé látky.

Co když nedodržím doporučené dávkování, je možné se předávkovat?

Zbytečně překračovat doporučené dávkování je zbytečné a nepřinese vám žádné výhody. Naopak může způsobit problémy s trávením. Na druhou stranu ale nehrozí žádné vážnější komplikace.

Je Blendea vhodná pro děti nebo seniory?

Ano, pro seniory zcela. Blendea Supergreens díky detoxikaci těla může prodlužovat jejich dlouhověkost. U dětí byste měli být opatrní do 3 let věku, takovým dětem Blendeu nedoporučujeme – ostatně ji ani nepotřebují. Přibližně do 9 let věku je pak vhodné konzultovat užívání Blendea Supergreens s lékařem.

Kdy ještě je vhodné konzultovat užívání Blendea Supergreens s lékařem?

U dětí do 9 let. Dále u všech uživatelů, kteří berou pravidelně různé léky. Doporučujeme prokonzultovat s lékařem užívání také v případě onemocnění jater a podobně.

Kde zakoupit Blendea Supergreens?

Jedině na internetu a od českého distributora, od kterého budete mít zaručenou kvalitu a originalitu produktu. V lékárnách tento doplněk stravy na detoxikaci nesežene. Cena by musela být vyšší a dle slov prodejce, nechce zvyšovat cenu za úkor svých klientů.

Superpotravina Blendea Supergreens zkušenosti a reference

Blendea zkušenosti vás možná přesvědčí o své účinnosti. Publikovali jsme jen pár zkušeností, které nám zaslali čtenáři a schválili jejich publikaci. Tímto jim chceme i poděkovat. Určitě pomohou dalším čtenářům s rozhodováním.

Amálie Harachová  (37 let) – Jsem velice ráda, že jsem si pořídila tento zelený detoxikační produkt. Užívám jej spolu s manželem a po prvním týdnu jsme oba zaznamenali pozitivní účinnost. Především nám vymizela únava a zlepšilo se nám trápení. Doporučila bych produkt všem rodinám, protože dnešní doba upravených potravin si to žádá.

Tereza Novotná (26 let) – Dlouho jsem chtěla nějaký doplněk stravy, který by kombinovat superpotraviny, které mají velkou účinnost při detoxikaci. Já si vždy pořizuji blendeu před plavkovou sezonou, abych nastartovala metabolismus a hubnutí bylo účinnější. Bohužel i po 6 balení mi není chuť moc příjemná, ale jak se říká „Co není chutné, je zdravé“ :)

Kateřina Klásková (34 let) – Blendeu jsem si míchala s džusy nebo přidávala do smoothie, se samotnou vodou mi to moc nechutnalo. Na chuť je třeba si zvyknout. Nicméně se mi velmi zlepšilo trávení, pleť a hlavně spánek, takže vřele doporučuji vyzkoušet!

Lucie (31 let) – Super balení, v krabičce byla i odměrka s šejkrem a s recepty, jak zelenou směs ještě využít. Užívala jsem poctivě, vždy ráno před snídaní. Jako obrovskou výhodu vidím to, že se mi zlepšilo zažívání…. Ze začátku mi na obličeji vyrašily pupínky, nevím jestli přisuzovat pití Supergreens nebo právě začínající menstruaci ale teď už mám pleť pěknou a velmi hladkou… Směs užívám mnoha způsoby- s vodou- pro mě asi nejlepší způsob , s džusem- nechutnalo mi to a ten druh džusu nechci dlouho vidět :-D , ve smoothie- bezva nápad, není to v tom blendea cítit. Dale jsem to pouze vyzkoušet 4 leté dceři a vůbec se nešklebila a chutnalo ji to. Když si svá balení přepočítala na proci za den, vycházelo mi 17 Kč a to není vůbec moc. Určitě mohu jenom blendeu doporučit.

Dagmar Mastná (41 let) – Nápoj ještě pravidelně piji. Zatím pozoruji lepší trávení a čistší a hladší pleť. Hodně jsem se osypávala a teď měsíc už nic. Vynikající, mám nepředstavitelnou radost. Chuť není nějak světová, ale je to pro zdraví, takže člověk musí něco přehlížet, ani nevím, jak by to šlo zkombinovat s nějakou příchutí přímo v balení. Mě to chutnalo nejvíce se smoothie nebo v džusu, ale i s vodou jsem to pravidelně pila. Přijde mi fajn mít všechny tyto superpotraviny v jednom přípravku, ale lepší by pro mne byly kapsle.

Závěr Blendea Supergreens recenze: skutečně se vyplatí?

Rozhodně ano. Zatímco jsme testovali produkt v naší Blendea Supergreens recenzi, ukázalo se, že je skutečně účinný a napomáhá detoxikovat organismus.

Stejně jako my jsme pozorovali po užívání Blendea Supergreens výsledky, tak i další uživatelé, kteří tento produkt vyzkoušeli. Právě proto je i dnes Blendea trendem ve zdravém životním stylu. Dnes se jedná o skutečně zřejmě nejkvalitnější produkt určený k očistě organismu.

Další možností, jak posílit tělo a zlepšit své zdraví je cvičení. Podívejte se, jak dosáhnout aktivního pohybu po 40.