Sérum na řasy Gigalash - Recenze

Řasenky nejsou vždy tím nejlepším řešením, natož umělé řasy. Co tedy zvolit, pokud chceme být krásné, ale zároveň udržet své řasy zdravé, objemné a silné? Jednoznačným řešením je šetrný přípravek na řasy Gigalash, který vám dodá objem, ale zároveň řasy chrání a stimuluje jejich růst.

Není pochyb o tom, že řasy jsou u žen vnímány jako jeden ze symbolů krásy. Trend je jednoznačný – husté a dlouhé řasy, jako v té nejlepší reklamě na řasenky. Jenže pozor, možná si neuvědomujete, že většina těchto reklam je digitálně upravena. Dosáhnout skutečně objemných řas je těžké, proto ne jedna žena dává přednost umělým řasám, ale ty vlastním řasám moc neprospívají. Krátkodobě sice přinášejí užitek, ale zároveň ničí vaše vlastní řasy, které pak budou vypadat hůře a hůře, což určitě není správná cesta ke kráse.

Nenechte se přesvědčit kosmetičkami o tom, že aplikace umělých řas je bezpečná a šetrná, není to pravda a za pár let se o tom přesvědčíte samy. Vždy je lepší dát přednost šetrným produktům, protože krása je jako zdraví, obojí máme jen jedno.

Velké plus na Gigalash séru je jeho hypoalergennost, to znamená, že nemá žádné vedlejší účinky a zároveň vás ničím nedráždí, takže je velmi šetrné. Možná si myslíte, že takové jsou přece všechny kosmetické produkty, ale pak jste nejspíše nezaznamenaly kauzu s Relash řasenkami, které ženám bolestivě podráždily oči. Proto byste měly dbát na to, jaké kosmetické přípravky používáte.

Recenze: Jaké je tajemství séra na řasy Gigalash, jak funguje?

Abychom zjistili, jak Gigalash funguje, je důležité si na úvod říct, jak vlastně rostou řasy a jaký je průběh tohoto růstu. Řasa jako taková funguje jako ochrana oka, u každého člověka rostou řasy na dolním a horním očním víčku – tím ho chrání především před nečistotami, prachem a jinými drobnými částicemi, například proti malému hmyzu. Standardně taková řasa roste asi 30 dní, následně se uvolní a vypadne – tento proces vypadnutí a růstu se stále opakuje.

Víte, že ne ve všech kulturách jsou výrazné řasy znakem ženskosti a něžnosti? V té naší a spoustě dalších však se sérem Gigalash okouzlíte na první pohled.

Představte si, že by vám řasa po přibližně 30 dnech růstu nevypadla, ale pevně by držela i nadále. Dovedete si představit, jaké byste následně měla řasy? Právě tak funguje sérum na řasy Gigalash, výrazně totiž vypadávání řas omezuje a zároveň urychluje jejich růst. Rychle tak dosáhnete skvělých výsledků v podobě neodolatelných dlouhých a hustých řas, že vám je bude většina žen jen závidět. Gigalash se dostává hluboko k folikulům, čímž efektivně stimuluje růst řas.

  • na první pohled jsou řasy objemnější a výrazně tmavší
  • sérum okolo vašich řas vytváří ochranný film
  • produkt Gigalash je hypoalergenní
  • prodává se za výhodnou cenu, navíc vydrží až 5 měsíců
  • stačí ho užívat 2× denně a viditelné výsledky se dostaví už do 7 dnů

 

Aplikace je jednoduchá, navíc jedinečné sérum na řasy Gigalash vydrží až 5 měsíců

Každá žena za svůj život nepochybně použila řasenku. A podobně jednoduchá je aplikace Gigalash séra. Stačí ho jemně nanést až ke kořínkům vrchních a spodních víček, a to samozřejmě za pomoci speciálního aplikátoru. Stejně tak můžete sérum na řasy nanášet také na obočí, jestliže se vám zdá prořídlé a potřebujete příznivě stimulovat jeho růst. Gigalash má dvě fáze účinku – okamžitý a dlouhotrvající.

Okamžitý s sebou přináší rychlé zkrášlení řas, vyladí je do tmavého tónu a díky hrubšímu povrchu budou opticky objemnější a delší. Dlouhodobý účinek je stimuluje v růstu a přirozeně prodlužuje jejich délku. Tato kombinace dalekosáhle předčí sebelepší řasenky, takže nakonec nemilosrdně vyschnou a vyhodíte je, protože sérum Gigalash si skutečně zamilujete.

Doporučená aplikace Gigalash séra na řasy

Unikátní sérum na řasy Gigalash se aplikuje nejlépe 2× denně na řasy obou víček, a to přímo od kořenů řas. Osobně doporučujeme nanášet sérum na řasy ráno, stejně jako to děláte s klasickou řasenkou, a potom odpoledne nebo večer – pro vyživení a stimulaci růstu řas. Přípravek můžete použít i vícekrát za den, ale kromě zkrášlení řas vám jiný účinek nepřinese, pro stimulaci a vyživení je optimální opravdu jen aplikace 2× denně.

Kvalitu vašich řas můžete ovlivnit také životním stylem, vyhněte se vráskám a udělejte něco pro své tělo – s detoxikací organismu můžete omládnout až o několik let. Jak na to? Jezte luštěniny! Ověřená a účinná detoxikace organismu.

Sérum na řasy Gigalash nebo Realash? Gigalash je jasný vítěz

Možná jste slyšeli také o přípravku Realash. Ten by měl mít podobný účinek jako Gigalash, tedy alespoň to tvrdí. S kamarádkou jsme se proto rozhodly otestovat také Realash. Chtěly jsme totiž zjistit, který přípravek je lepší, abychom si následně koupily jen ten lepší a pravidelně ho používaly. Jaké však bylo překvapení, když kamarádka musela během několika prvních aplikací přestat používat Realash – pociťovala totiž pálení a svědění, které se při každé aplikaci stupňovalo.

Nutno podotknout, že to nebyla ojedinělá reakce. S kamarádkou jsme pátraly po internetu, který se jen hemží špatnými recenzemi na Realash – pálení očí, svědění, zarudnutí a ve většině případů také dlouhodobě podrážděná pokožka okolo očí, především víčka, na kterých je pokožka velmi tenká a náchylná.

„Realash vám nedoporučuji, podráždění se netýkalo jen mě, ale mnoha dalších žen. Musím uznat, že něco takového jsem nečekala, podráždění jsem vnímala ještě asi týden po poslední aplikaci. Nechápu, jak něco takového může někdo prodávat!“ Marie, 22 let, Ústí nad Labem

Pomáhám ženám s menopauzou

Vím vše o menopauze - Andrea Vaňková

Jmenuji se Andrea Vaňková a snažím se pomáhat ženám v období menopauzy, protože jsem si sama prošla tímto cyklem. pomáhat. Jelikož velice ráda píši a tvořím, požádala jsem svého nevlastního synovce, zda by mi vytvořil magazín, kde bych mohla pomáhat ženám s jejich problémy. Netrvalo to dlouho a já měla vlastní webové stránky. Vše dělám ve volném čase, protože žiji běžný život a aby návody s tipy měly nějakou publikovatelnou frekvenci, požádala jsem o pomoc mé dvě dlouholeté kamarádky.

Veškeré tipy a rady, které najdete v našem magazínu, jsou skutečně funkční a sami na sobě jsme je otestovali, proto věřím, že pomůžeme mnoha ženám s jejich obtížemi a vysvětlíme vše, co se pod pojmem menopauza neboli klimakterium skrývá. Především doporučuji všem ženám, aby jejich menopauza neovlivnila jejich psychiku a uvědomily si, že jde o běžný životní cyklus, kdy žena přechází do jakési hlubší moudrosti.