7 skvělých tipů na podporu erekce,

Stejně jako ženy trpí během 40. roku života menopauzou, která jim velmi zhoršuje kvalitu života po fyzické i psychické stránce, tak i muži mají svůj „přechod“, vyznačuje se především ztrátou libida a je způsoben sníženou tvorbou a zásobou mužského hormonu testosteronu. Přechodu u mužů se říká andropauza a často je doprovázena poruchami erekce. Není tak pravdou, že se stářím přichází přechod jen u žen, i když je naopak pravda, že u mužů je méně výrazný.

Zajímá vás více o Andropauze? Možná ní trpí i váš muž, nejčastěji přichází okolo 50. Roku života, tedy v průměru o 10 let později než u žen. Připravili jsme pro vás detailní článek, kde najdete vše od příznaků až po léčbu a spoustu skvělých tipů, jak zvýšit libido muže.

Zatímco ženy po menopauze už nejsou schopny mít přirozenou cestou děti, protože ženské pohlavní orgány přestávají plnit svou funkci při přípravě těhotenství a jeho průběhu, u muže nic takového nehrozí. Sice dochází ke snížení libida, ale je stále plodný. Navíc se s andropauzou dá bojovat mnohem rychleji a účinněji než v případě ženské menopauzy. Jestliže máte pocit, že váš muž prochází andropauzou a objevují se poruchy erekce, nezoufejte, ukážeme vám snadnou pomoc.

Máte pocit, že váš přítel slábne nejen v sexu?

Jestliže pozorujete, že se vitalita muže pomalu vytrácí nejen v sexuálním životě, ale i mimo něj, pravděpodobně je to způsobeno stářím – a samozřejmě úbytkem testosteronu. Právě testosteron má přímý vliv na mužské libido. Jestliže máte chuť na sex, ale váš protějšek má zcela opačný postoj, pravděpodobně je na vině nedostatek testosteronu – samozřejmě za předpokladu, že tento stav trvá delší dobu.

S úbytkem testosteronu jde ruku v ruce porucha erekce. Pokud máte pravidelný sex, který ale není takový, jako dřív, například není penis vašeho muže tak tvrdý a pevný, jako dřív, může se jednat o poruchy erekce. Muž to sám o sobě v počátku nemusí vůbec poznat, protože z jeho pohledu je penis ztopořený jako kdykoli dřív, vy však v pochvě cítíte ten rozdíl.

TIP: Podívejte se na 10 nejlepších prášků na erekci bez předpisu

Pokud ano, je nejvyšší čas začít tento problém řešit, jinak to může vyústit až v neshody ve vztahu a podobně. Zvláště pokud je pro vás sex ve vztahu opravdu důležitý, na čemž samozřejmě není nic špatného.

Příznaky nedostatečné erekce a poruchy erekce

Nedostatečná erekce se u vašeho partnera může projevovat různě silně. Celkově se poruchy erekce dělí do 5 stupňů, kdy 5. stupeň je pravý opak nedostatečné erekce – jedná se o takzvaný priapismus, tedy extrémní permanentní erekci, která může vést až k impotenci.

Jako nedostatečná erekce se označuje stupeň 3, kdy sice muž dosahuje erekce, ale ta není tak pevná, takže problematicky dosahuje orgasmu. Poruchy erekce spadají do stupně 2 a méně, muž v tomto případě není schopný kvalitního průniku do pochvy a je prakticky nemožné dosáhnout orgasmu.

Během svého života se s problematickou erekcí setká více než 50 % mužů, ve stáří je to poměrně běžný jev. Nicméně v žádném případě nenechávejte poruchy erekce bez povšimnutí, poruchy erekce musíte řešit včas, vyplatí se to.

Nebojte se o slabé erekci s partnerem mluvit

Příčiny poruch erekce mohou být fyzické a psychické

Jako žena svého partnera určitě dobře znáte, máte proto velmi dobrý předpoklad odhalit poruchy erekce a sní spojenou problematickou erektilní disfunkci. Především se zamyslete, zda váš přítel trpí špatným zdravotním stavem, nebo má psychické problémy. Poruchy erekce, jsou často způsobeny právě špatným psychickým stavem, například nadmíra stresu je prakticky zabijákem erekce, stejně tak psychické vypětí a únava.

Nedostatečná erekce u mladých mužů je často způsobena psychicky, a to strachem ze selhání před partnerkou, strachem ze své nezkušenosti. V takovém případě bude nejlepší, když se ujmete v sexu vůdčí role.

Na druhou stranu závažnější erektilní dysfunkce je často způsobena fyziologicky, například změnou hormonu testosteronu v těle, ale i zdravotními problémy, které se na erekci projevují. Jedním z nich je i problém s prostatou, který je potřeba okamžitě léčit.

Erektilní dysfunkce se prakticky projevuje tak, že do penisu, přesněji do topořivých tělísek, putuje mnohem méně krve, ty se tak zcela nenaplní krví a penis jen těžko dosáhne pevné erekce, pokud ano, ihned odezní, protože se krev v penisu neudrží.

Nebojte se o slabé erekci s partnerem mluvit

Muži si často problémy s erekcí nemusí ani uvědomovat, pokud nejsou nijak viditelné. Jestliže však máte pocit nedostatečné erekce či přímo poruch erekce, promluvte si s partnerem o tom. S velkou pravděpodobností tuto zprávu od vás vezme lépe, než třeba od lékaře, zvláště pokud mu budete podporou a budete mít snahu mu pomoci. Využít k tomu můžete jeden z našich tipů, u kterých víme, že skutečně pomáhají a jsou podporou na erekci.

Vyzkoušejte doplňky stravy a léky na erekci

V případě, že jsou problémy s erekcí způsobeny spíše psychickou stránkou, či nedostatečným libidem a není na vině žádná nemoc nebo jinak špatný zdravotní stav, potom zkuste muži doporučit jeden z přípravků na podporu erekce. Skvělým přípravkem, který je dlouhodobě hodnocen jako nejlepší, je Erexan, případně Proerecta – účinná novinka na trhu pocházející z České republiky. Jedinečný je v tomto případě také Vimax, ten dokáže roztáhnout topořivá tělíska tak, že erekce je nejen pevná, ale penis se tím zvětší v objemu.

Mezi typické léky na erekci patří známá Viagra, tu však příliš nedoporučujeme, její efekt je krátkodobý, přibližně jen 24 hodin, navíc je drahá a značně zatěžuje srdce a oběhovou soustavu. Přečtěte si recenzi Viagry a posuďte samy, zda je opravdu tak výhodná.

Dejte na sílu bylinek, skutečně pomáhají

Nebojte se o erekci svého muže

Bylinky se běžně používají ve farmacii, jejich extrakty se přidávají do léků, mastí a podobně. Ve zdravotnictví mají nezastupitelnou roli, proto jim dejte šanci také v případě podpory erekce. Váš muž vlastně ani nemusí poznat, že se snažíte docílit jeho silnější erekce, abyste měla ze sexu opět lepší pocit.

Bylinky mu můžete přidávat do jídla, protože navíc skvěle chutnají. Bylinky na erekci se také užívají ve volně prodejných přípravcích na podporu erekce. Podívejte se na 11 nejúčinnějších bylinek na zlepšení erekce a zařaďte je do jídelníčku.

Velmi účinné jsou cviky na penis

Cviky na penis jsou dobrou podporou erekce, dalo by se říci, že i lékem na erekci – s trochou nadsázky. Každopádně je jisté, že pomáhají. Podobně jako přípravky na podporu erekce i cviky na penis pomáhají rozšířit topořivá tělíska a cévy, díky tomu se do penisu krev dostane rychleji a ve větší míře.

Výhodou je, že vás tato metoda nic nestojí a její výsledky jsou trvalé – což jako žena zajisté oceníte. Vyžadují však poměrně velké odhodlání, protože muž musí dokonale zvládnout techniku a zároveň vytrvat ve cvičení alespoň 1–3 měsíce.

TIP: Odhalte tajemství metod na trvalé zlepšení erekce, najdete je v našem e-booku Cviky na penis, kde jsou techniky detailně popsány včetně postupu a grafického vyobrazení.

Návštěva lékaře je důležitá

Muži neradi navštěvují lékaře, o to více, pokud se jedná o tak intimní problém, jakým jsou problémy s erekcí. Poruchy erekce by však měl zhodnotit i lékař, který zároveň může vyloučit i zavinění zdravotní komplikací, například už zmíněnou prostatou. Jako žena máte na svého muže velký vliv, proto byste ho měla přesvědčit k návštěvě lékaře.

Jedině lékař totiž může s jistotou říci, čím jsou problémy s erekcí způsobeny, pokud se nejedná o nic závažného, pak je dobré podpořit erekci výše zmíněnými radami, ale stejně tak se může jednat o závažný problém, který by měl ihned řešit lékař a zhodnotit další kroky.

Pomáhám ženám s menopauzou

Vím vše o menopauze - Andrea Vaňková

Jmenuji se Andrea Vaňková a snažím se pomáhat ženám v období menopauzy, protože jsem si sama prošla tímto cyklem. pomáhat. Jelikož velice ráda píši a tvořím, požádala jsem svého nevlastního synovce, zda by mi vytvořil magazín, kde bych mohla pomáhat ženám s jejich problémy. Netrvalo to dlouho a já měla vlastní webové stránky. Vše dělám ve volném čase, protože žiji běžný život a aby návody s tipy měly nějakou publikovatelnou frekvenci, požádala jsem o pomoc mé dvě dlouholeté kamarádky.

Veškeré tipy a rady, které najdete v našem magazínu, jsou skutečně funkční a sami na sobě jsme je otestovali, proto věřím, že pomůžeme mnoha ženám s jejich obtížemi a vysvětlíme vše, co se pod pojmem menopauza neboli klimakterium skrývá. Především doporučuji všem ženám, aby jejich menopauza neovlivnila jejich psychiku a uvědomily si, že jde o běžný životní cyklus, kdy žena přechází do jakési hlubší moudrosti.