Sérélys: Recenze, zkušenosti
 • Napomáhá při menopauze
 • Zcela přírodní produkt
 • Pomáhá při nespavosti
 • Snižuje návaly horka
 • Pomáhá při bolestech kloubů
 • Neobsahuje hormony ani fytoestrogeny

Menopauza je pro ženy velmi těžké období, kterému se však nelze vyhnout. Tento přirozený proces, který nastává během stáří, s sebou přináší značné obtíže, jež celkově snižují kvalitu života. Na mysli máme především četné fyzické, ale i psychické obtíže, jako například nadměrné pocení, návaly horka, nespavost, podrážděnost a možné deprese – to jsou nejčastější příznaky menopauzy, nicméně objevit se jich může mnohem více.

Pokud vás zajímají další příznaky menopauzy, můžete si o nich přečíst a dozvědět se, jak jim úspěšně čelit.

Období menopauzy neboli odborně klimakteria nastává přibližně okolo 40. roku ženy, což bylo uvedené již ve většině našich článků. Žena v tomto období čelí prudkým hormonálním změnám, které mají za následek právě psychické obtíže. Vaječníky se totiž dostávají do stavu naprostého útlumu a přestávají produkovat ženský hormon estrogen a progesteron.

V důsledku toho se menstruační cyklus stává nepravidelným, až postupně vymizí úplně – poté dochází k neplodnosti, žena tak není schopna přirozenou cestou otěhotnět.

Sérélys se tváří jako účinný přípravek

Doplněk stravy pro zmírnění příznaků v období menopauzy Sérélys se prezentuje jako účinný, ovšem jak to s ním doopravdy je? Na to se podíváme v naší detailní Sérélys recenzi. Tento doplněk stravy s výtažky z pylového zrna a vysokým obsahem vitamínu E by měl navyšovat komfort žen v období klimakteria a navozovat pocit klidu a harmonie. Hodí se jako prevence v případě přicházející menopauzy, v jejím průběhu, ale i po ní. Výhodou je, že se jedná o produkt, který není založen na hormonální bázi ani fytoestrogenech.

 • zvyšuje komfort při menopauze
 • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
 • zbavuje ženy návalů horka a nadměrného pocení
 • potlačuje nespavost
 • navozuje pocit harmonie a celkového klidu
 • napomáhá při bolesti kloubů, která se během menopauzy dostavuje
 • neobsahuje hormony ani fytoestrogeny
 • jedná se o zcela přírodní produkt

Má však i své nevýhody, které nejsou zanedbatelné

Mezi hlavní nevýhody produktu Sérélys patří bohužel jeho minimální neúčinnost. V našem testování si odnesl spíše podprůměrné hodnocení, podobně to vidí také čtenářky, které měly možnost Sérélys vyzkoušet. Avšak pozor, objevily se i názory, které dokazovaly účinnost produktu – v porovnání jich však nebylo mnoho.

V testování jsme samozřejmě brali v potaz individuálnost každého případu, protože víme, že účinnost je do jisté míry opravdu individuální, ale přesto bychom měli být schopni pozorovat alespoň nějaké viditelné zlepšení.

Naopak zdaleka nejlépe v našem testování dopadl certifikovaný produkt Menoxin. Ten můžeme jedině doporučit, protože jeho účinky vás překvapí.

 • produkt Sérélys není příliš účinný, spíše podprůměrný
 • v porovnání s jinými podobnými doplňky je velmi drahý
 • nástup účinků trvá příliš dlouho, kúra tak vyjde zbytečně draze
 • produkt prakticky není ničím jedinečný

Sérélys složení – přírodní, ale nezajímavé

Extrakt z pylového zrna – napomáhá k celkově lepšímu komfortu života při menopauze. Snaží se uvést do normálu fyzické příznaky klimakteria, tedy nadměrné pocení, návaly horka či bolesti hlavy a kloubů.

Sérélys je zcela přírodního složení, avšak samotný není nijak převratný a obsahuje málo účinných látek například oproti Menoxinu.

Vitamín E – je velmi prospěšný pro psychické zdraví ženy v období menopauzy. Napomáhá udržet optimistickou mysl, navozuje pocit klidu, harmonie a potlačuje nespavost či nadměrnou únavu.

Balení, cena a užívání produktu

Produkt na zvýšení komfortu žen procházejících období menopauzy zakoupíte v balení, které obsahuje standardně 60 tablet, a to za cenu od 550 Kč do 700 Kč. V porovnání s jinými přípravky je cena poměrně vysoká, zvláště s přihlédnutím na obsažené účinné látky.

Jedno balení vydrží na celý měsíc, protože doporučené dávkování jsou 2 tablety denně, doporučujeme je brát s časovým rozestupem, tedy ráno a večer. Produkt byste měli užívat nejlépe 2–3 měsíce, aby se naplno projevily jeho účinky.

Zároveň byste během užívání měly dbát na pestrou stravu a zdravý životní styl, tím můžete účinnost nejen podpořit, ale celkově tak pomůžete svému tělu lépe menopauzu zvládnout.

Menoxin je v tomto případě lepší volbou

Výsledek naší recenze je shodný s většinou zkušeností našich čtenářek. Jak my, tak ani ony nezaznamenaly větší účinek Sérélysu, proto ho spíše nedoporučujeme. Určitě na trhu existují lepší a účinnější varianty, které vám pomohou zvládnout období menopauzy.

Jedním z nich může být například již zmíněný Menoxin, který je opravdu TOP produktem. Navíc je každá účinná látka v jeho složení certifikována, což vám dává jistotu, že skutečně pomáhá.

Sérélys zkušenosti

„Sérélys jsem zkusila asi před půl rokem, celkově dvě balení a myslím, že jsem akorát vyhodila peníze. Nakonec jsem se poradila s doktorem a zkusila hormonální terapii. Sérélys na mě bohužel nepůsobil.“ Kamila, 45 let, Příbram

„Zkusila jsem ho a musím uznat, že jsem viděla výsledky, proto ho pořád používám. Hlavně mi pomohl proti změnám nálady, které u mě byly velmi časté, díky tomu i lépe spím a celkově se cítím v pohodě. Ale třeba v noci se stejně probouzím celá zpocená s návalem horka.“ Alžběta, 51 let, Pelhřimov

„Tak nevím, užívám ho už měsíc a pořád nic. Možná se cítím lépe, to jo, ale spíš je to díky mému pravidelnému cvičení. Ještě dám Sérélysu šanci, příští měsíc rozhodne“ Penelopa, 44 let, Mladá Boleslav

[WPCR_INSERT]

 

 • Rychlost účinnosti
 • Účinnost produktu
 • Důvěryhodnost a kvalita prodejce
 • Cena a výkon
2.5

Osobní hodnocení:

Účinnost produkt není nijak závratná, což nám také potvrdily naše čtenářky, které spolu s námi tento produkt testovaly.

Důležité informace k menopauze

Může vás zajímat

Vše o zvětšení prsou, bez nákladné, plastické operace.

Chcete snížit příznaky menopauzy? Pomůže Menoxin

Pomáhám ženám s menopauzou

Vím vše o menopauze - Andrea Vaňková

Jmenuji se Andrea Vaňková a snažím se pomáhat ženám v období menopauzy, protože jsem si sama prošla tímto cyklem. pomáhat. Jelikož velice ráda píši a tvořím, požádala jsem svého nevlastního synovce, zda by mi vytvořil magazín, kde bych mohla pomáhat ženám s jejich problémy. Netrvalo to dlouho a já měla vlastní webové stránky. Vše dělám ve volném čase, protože žiji běžný život a aby návody s tipy měly nějakou publikovatelnou frekvenci, požádala jsem o pomoc mé dvě dlouholeté kamarádky.

Veškeré tipy a rady, které najdete v našem magazínu, jsou skutečně funkční a sami na sobě jsme je otestovali, proto věřím, že pomůžeme mnoha ženám s jejich obtížemi a vysvětlíme vše, co se pod pojmem menopauza neboli klimakterium skrývá. Především doporučuji všem ženám, aby jejich menopauza neovlivnila jejich psychiku a uvědomily si, že jde o běžný životní cyklus, kdy žena přechází do jakési hlubší moudrosti.

Hodnocená článku:
Datum hodnocení:
Reviewed Item
Může opravdu pomoci v boji proti menopauze? To se dozvíte v mojí recenzi
Hodnocení:
41star1star1star1stargray
Product Name
Sérélys
Price
CZK 339
Product Availability
Available in Store Only