Sérélys: nakolik může opravdu pomoci v boji proti menopauze?

Sérélys: Recenze, zkušenosti
 • Napomáhá při menopauze
 • Zcela přírodní produkt
 • Pomáhá při nespavosti
 • Snižuje návaly horka
 • Pomáhá při bolestech kloubů
 • Neobsahuje hormony ani fytoestrogeny
Zakoupit u prodejce

Menopauza je pro ženy velmi těžké období, kterému se však nelze vyhnout. Tento přirozený proces, který nastává během stáří, s sebou přináší značné obtíže, jež celkově snižují kvalitu života. Na mysli máme především četné fyzické, ale i psychické obtíže, jako například nadměrné pocení, návaly horka, nespavost, podrážděnost a možné deprese – to jsou nejčastější příznaky menopauzy, nicméně objevit se jich může mnohem více.

Pokud vás zajímají další příznaky menopauzy, můžete si o nich přečíst a dozvědět se, jak jim úspěšně čelit.

Období menopauzy neboli odborně klimakteria nastává přibližně okolo 40. roku ženy, což bylo uvedené již ve většině našich článků. Žena v tomto období čelí prudkým hormonálním změnám, které mají za následek právě psychické obtíže. Vaječníky se totiž dostávají do stavu naprostého útlumu a přestávají produkovat ženský hormon estrogen a progesteron.

V důsledku toho se menstruační cyklus stává nepravidelným, až postupně vymizí úplně – poté dochází k neplodnosti, žena tak není schopna přirozenou cestou otěhotnět.

Sérélys se tváří jako účinný přípravek

Doplněk stravy pro zmírnění příznaků v období menopauzy Sérélys se prezentuje jako účinný, ovšem jak to s ním doopravdy je? Na to se podíváme v naší detailní Sérélys recenzi. Tento doplněk stravy s výtažky z pylového zrna a vysokým obsahem vitamínu E by měl navyšovat komfort žen v období klimakteria a navozovat pocit klidu a harmonie. Hodí se jako prevence v případě přicházející menopauzy, v jejím průběhu, ale i po ní. Výhodou je, že se jedná o produkt, který není založen na hormonální bázi ani fytoestrogenech.

 • zvyšuje komfort při menopauze
 • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
 • zbavuje ženy návalů horka a nadměrného pocení
 • potlačuje nespavost
 • navozuje pocit harmonie a celkového klidu
 • napomáhá při bolesti kloubů, která se během menopauzy dostavuje
 • neobsahuje hormony ani fytoestrogeny
 • jedná se o zcela přírodní produkt
Přejít k ověřenému prodejci

Má však i své nevýhody, které nejsou zanedbatelné

Mezi hlavní nevýhody produktu Sérélys patří bohužel jeho minimální neúčinnost. V našem testování si odnesl spíše podprůměrné hodnocení, podobně to vidí také čtenářky, které měly možnost Sérélys vyzkoušet. Avšak pozor, objevily se i názory, které dokazovaly účinnost produktu – v porovnání jich však nebylo mnoho.

V testování jsme samozřejmě brali v potaz individuálnost každého případu, protože víme, že účinnost je do jisté míry opravdu individuální, ale přesto bychom měli být schopni pozorovat alespoň nějaké viditelné zlepšení.

Naopak zdaleka nejlépe v našem testování dopadl certifikovaný produkt Menoxin. Ten můžeme jedině doporučit, protože jeho účinky vás překvapí.

 • produkt Sérélys není příliš účinný, spíše podprůměrný
 • v porovnání s jinými podobnými doplňky je velmi drahý
 • nástup účinků trvá příliš dlouho, kúra tak vyjde zbytečně draze
 • produkt prakticky není ničím jedinečný

Sérélys složení – přírodní, ale nezajímavé

Extrakt z pylového zrna – napomáhá k celkově lepšímu komfortu života při menopauze. Snaží se uvést do normálu fyzické příznaky klimakteria, tedy nadměrné pocení, návaly horka či bolesti hlavy a kloubů.

Sérélys je zcela přírodního složení, avšak samotný není nijak převratný a obsahuje málo účinných látek například oproti Menoxinu.

Vitamín E – je velmi prospěšný pro psychické zdraví ženy v období menopauzy. Napomáhá udržet optimistickou mysl, navozuje pocit klidu, harmonie a potlačuje nespavost či nadměrnou únavu.

Balení, cena a užívání produktu

Produkt na zvýšení komfortu žen procházejících období menopauzy zakoupíte v balení, které obsahuje standardně 60 tablet, a to za cenu od 550 Kč do 700 Kč. V porovnání s jinými přípravky je cena poměrně vysoká, zvláště s přihlédnutím na obsažené účinné látky.

Jedno balení vydrží na celý měsíc, protože doporučené dávkování jsou 2 tablety denně, doporučujeme je brát s časovým rozestupem, tedy ráno a večer. Produkt byste měli užívat nejlépe 2–3 měsíce, aby se naplno projevily jeho účinky.

Zároveň byste během užívání měly dbát na pestrou stravu a zdravý životní styl, tím můžete účinnost nejen podpořit, ale celkově tak pomůžete svému tělu lépe menopauzu zvládnout.

Přejít k ověřenému prodejci

Menoxin je v tomto případě lepší volbou

Výsledek naší recenze je shodný s většinou zkušeností našich čtenářek. Jak my, tak ani ony nezaznamenaly větší účinek Sérélysu, proto ho spíše nedoporučujeme. Určitě na trhu existují lepší a účinnější varianty, které vám pomohou zvládnout období menopauzy.

Jedním z nich může být například již zmíněný Menoxin, který je opravdu TOP produktem. Navíc je každá účinná látka v jeho složení certifikována, což vám dává jistotu, že skutečně pomáhá.

Sérélys zkušenosti

„Sérélys jsem zkusila asi před půl rokem, celkově dvě balení a myslím, že jsem akorát vyhodila peníze. Nakonec jsem se poradila s doktorem a zkusila hormonální terapii. Sérélys na mě bohužel nepůsobil.“ Kamila, 45 let, Příbram

„Zkusila jsem ho a musím uznat, že jsem viděla výsledky, proto ho pořád používám. Hlavně mi pomohl proti změnám nálady, které u mě byly velmi časté, díky tomu i lépe spím a celkově se cítím v pohodě. Ale třeba v noci se stejně probouzím celá zpocená s návalem horka.“ Alžběta, 51 let, Pelhřimov

„Tak nevím, užívám ho už měsíc a pořád nic. Možná se cítím lépe, to jo, ale spíš je to díky mému pravidelnému cvičení. Ještě dám Sérélysu šanci, příští měsíc rozhodne“ Penelopa, 44 let, Mladá Boleslav

Napiš tvoje hodnocení produktu
1
2
3
4
5
Odeslat zkušenost
     
Zrušit

Ohodnoť tento produkt

Průměrné hodnocení:  
 2x Hodnoceno
Autor hodnocení: Eva

Drahý a neúčinný produkt!!

Autor hodnocení: PEtra

No nevím co napsat. Pocítila jsem jen minimální změny. Nechci produkt nijak hanit, ale asi bych se teď po zkušenosti podívala na jiný.

 

Důležité informace k menopauze

Může vás zajímat

Vše o zvětšení prsou, bez nákladné, plastické operace.

Doporučujeme

Nejlepší produkt na menopauzu - Menox 45

Pomáhám ženám s menopauzou

Vím vše o menopauze - Andrea Vaňková

Jmenuji se Andrea Vaňková a snažím se pomáhat ženám v období menopauzy, protože jsem si sama prošla tímto cyklem. pomáhat. Jelikož velice ráda píši a tvořím, požádala jsem svého nevlastního synovce, zda by mi vytvořil magazín, kde bych mohla pomáhat ženám s jejich problémy. Netrvalo to dlouho a já měla vlastní webové stránky. Vše dělám ve volném čase, protože žiji běžný život a aby návody s tipy měly nějakou publikovatelnou frekvenci, požádala jsem o pomoc mé dvě dlouholeté kamarádky.

Veškeré tipy a rady, které najdete v našem magazínu, jsou skutečně funkční a sami na sobě jsme je otestovali, proto věřím, že pomůžeme mnoha ženám s jejich obtížemi a vysvětlíme vše, co se pod pojmem menopauza neboli klimakterium skrývá. Především doporučuji všem ženám, aby jejich menopauza neovlivnila jejich psychiku a uvědomily si, že jde o běžný životní cyklus, kdy žena přechází do jakési hlubší moudrosti.

Sérélys: nakolik může opravdu pomoci v boji proti menopauze?
5 (100%) 1 vote
2017-11-06T18:22:40+00:00

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.