Medindex Femarelle recenze - Potlačuje příznaky menopauzy
 • Napomáhá klidnému průběhu menopauzy
 • Po dvou týdnech jsem cítila změny
 • Slušná cena
 • Snižuje návaly horka
 • Mírně zlepšuje psychiku
 • Obsahuje čistě přírodní složení

Menopauza je přirozeným stavem žen nad 40 let. Jedná se o část ženského života, kterou si musí každá žena projít, tento přirozený vývoj však bývá velmi individuální. Zatímco některé ženy projdou menopauzou, odborně klimakteriem, bez sebevětších komplikací a negativních zkušeností, pro jinou skupinu žen může menopauza představovat obrovský problém a velmi se sníží jejich kvalita života.

Nevíte, zda se blíží váš čas menopauzy? Přečtěte si článek, jak odhalit menopauzu, otestujte se a navštivte svého gynekologa. Čím dříve přicházející menopauzu odhalíte, tím se budete moci lépe připravit a přizpůsobit jí svůj životní styl.

Tato fyziologická změna postihuje ženské orgány, které přestávají plnit svou hlavní funkci, tedy přípravu na těhotenství a jeho správný průběh. Zároveň s sebou přináší negativní příznaky, jako třeba návaly horka, nadměrné pocení, těžkost, úzkost, ojediněle i deprese, přecitlivělost a fyzickou bolest. Příznaky jsou u každé ženy velmi specifické, avšak dají se omezit správně zvolenými přípravky, jedním z nich je právě Medindex Femarelle.

Výhody Medindex Femarelle přípravku na menopauzu

Doplněk stravy Medindex Femarelle je přírodní hormonální přípravek určený pro ženy, které prochází nesnadným obdobím menopauzy. Užívat by ho měly všechny ženy, které si váží svého těla a zdraví, protože dokáže účinně snižovat nežádoucí příznaky klimakteria. Přechod u žen neboli menopauza se projevuje sníženou kvalitou života, s čímž může souviset i ztráta libida. Medindex Femarelle však podporuje normální hormonální aktivitu, která s věkem klesá a tím způsobuje zmíněné problémy.

Medindex Femarelle vám přinese psychickou pohodu a harmonii, sníží únavu a vyčerpání, které je jen důsledkem neustálého napětí. Právě psychická rovnováha je v období menopauzy velmi důležitá. Přispívá k normálnímu metabolismu, což se projevuje na fyzickém zdraví.

Výhody produktu Hlavní výhody:

 • napomáhá klidnému průběhu menopauzy
 • podporuje normální hormonální aktivitu
 • snižuje návaly horka a zamezuje nočnímu pocení
 • odbourává pocit únavy a celkové vyčerpanosti
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • má dobrý vliv na celkovou psychiku žen, navozuje klidný pocit harmonie
 • podporuje metabolismus, čímž napomáhá k účinnějšímu snižování hmotnosti
 • obsahuje čistě přírodní složení

Zajímají vás celkové příznaky menopauzy, které se u vás mohou projevit? Buďte připraveni včas, příznaky menopauzy jsou velmi rozsáhlé a specifické, i díky tomu ji poznáte s předstihem.

Najdou se však i nevýhody u produktu Medindex Femarelle

Tak jako u jiných přípravků na zlepšení kvality života v období menopauzy, má i Medindex Femarelle své nedostatky. Jedním z nich je samozřejmě individuální schopnost odbourat příznaky klimakteria. Přípravek bohužel u každé ženy může mít různou úspěšnost, což sice není přímo chyba produktu, ale jedná se o faktor, který se do jeho kvality promítá. Stejně tak cena produktu je lehce vyšší, než bývá zvykem.

Nevýhody produktu Nevýhody

 • produkt má značně individuální účinnost
 • celkově ve srovnání s jinými přípravky na menopauzu je spíše průměrný
 • cena Medindex Femarelle je lehce vyšší než průměr doplňků stravy na menopauzu

Složení Medindex Femarelle, balení, doporučené dávkování a cena

Složení doplňku stravy Medindex Femarelle je čistě přírodní, což je velké plus. Ženské tělo je v období menopauzy velmi citlivé, proto určitě není vhodné v jejím průběhu užívat doplňky stravy na menopauzu a produkty, které jsou založeny na chemické bázi. Složení přípravku je jednoduché, jedná se o extrakt DT56a – výtažek ze sójových bobů obsahující směs fytoestrogenů, lněné semínko, vitamín B2 a B7.

Balení obsahuje 56 kapslí a užívá se 2× denně, nejlépe jedna kapsle ráno a druhá večer. Doporučuje se přípravek zapít obyčejnou čistou vodou. Ani tak nezáleží, jestli ho užijete před jídlem nebo až po jídle. Cena za 56 kapslí se pohybuje okolo 550 Kč, což je přibližně 9,82 Kč za jednu kapsli. Taková cena je v porovnání s dalšími prověřenými přípravky na projevy menopauzy lehce vyšší. Balení vám tak vydrží necelý měsíc, přesně 28 dní.

Vlastní zkušenost s Medindex Femarelle

Během našeho testování a tvorby Medindex Femarelle recenze se ukázalo, že produkt není tak účinný, jak se na první pohled tváří. Rozhodně nemůžeme popřít to, že by skutečně zabíral na příznaky menopauzy. Díky svému účinnému složení skutečně zamezuje negativním projevům menopauzy, ale ne tolik, jak byste očekávaly.

Navíc cena je zkrátka podle našeho názoru v porovnání s účinností nepřiměřeně vysoká. Existují lepší alternativy, například doplněk stravy Menoxin, který se v naší recenzi umístil na prvním místě.

Extra TIP na závěr: Vyzkoušejte Menoxin, ohromí vás

Jestliže chcete mít jistotu, že vlastníte skutečně přípravek na menopauzu, který vám pomůže v poměrně krátkém čase, je skutečně účinný a jeho cena není zbytečně vysoká, pak vám s klidným svědomím můžeme doporučit Menoxin. Tento produkt jsme několikrát otestovaly ve spolupráci s našimi čtenářkami –

Výsledek Menoxin recenze si můžete přečíst. Ukázalo se, že Menoxin skutečně zabírá, a to v poměrně krátkém čase. Jednoznačně nejvýkonnější produkt na českém trhu, navíc vyrobený v České republice a za skvělou cenu. Balení o 60 kapslích vás vyjde na přibližně 380 Kč a vydrží vám 2 měsíce.

Medindex Femarelle zkušenosti

„Tento doplněk stravy jsem zkusila na doporučení mé lékařky. Ano, pomohl mi, ale až za poměrně dlouhou dobu a dnes vím, že s jinými přípravky jsem mohla ušetřit.“ – Magdaléna, 56 let, Pelhřimov

„Nevím, ale Medindex Femarelle mi nijak výrazně nepomohl. Koupila jsem si ho v lékárně a nadšena z něho vůbec nejsem. Možná je ještě brzo, dám tomu čas.“ – Amálie, 47 let, Praha

„Je těžké hodnotit, když nemám srovnání s jiným podobným přípravkem, ale faktem je, že mi tento doplněk stravy pomohl zvládnout menopauzu, i když lehké to nebylo. Celkově bych řekla, že se jedná o fungující přípravek a takový lepší průměr.“ – Jiřina, 51 let, Liberec

3.3

Pouze několik úvodních vět

Tento produkt není sice nějak zázračný, ale také není k zahození. 2 z 5 žen, tvrdily, že by si produkt znovu zakoupily. Dle našich testů je tento produkt o něco pomalejší a účinnější, než jiné produkty, co jsme již testovaly.

Důležité informace k menopauze

Může vás zajímat

Vše o zvětšení prsou, bez nákladné, plastické operace.

Chcete snížit příznaky menopauzy? Pomůže Menoxin

Pomáhám ženám s menopauzou

Vím vše o menopauze - Andrea Vaňková

Jmenuji se Andrea Vaňková a snažím se pomáhat ženám v období menopauzy, protože jsem si sama prošla tímto cyklem. pomáhat. Jelikož velice ráda píši a tvořím, požádala jsem svého nevlastního synovce, zda by mi vytvořil magazín, kde bych mohla pomáhat ženám s jejich problémy. Netrvalo to dlouho a já měla vlastní webové stránky. Vše dělám ve volném čase, protože žiji běžný život a aby návody s tipy měly nějakou publikovatelnou frekvenci, požádala jsem o pomoc mé dvě dlouholeté kamarádky.

Veškeré tipy a rady, které najdete v našem magazínu, jsou skutečně funkční a sami na sobě jsme je otestovali, proto věřím, že pomůžeme mnoha ženám s jejich obtížemi a vysvětlíme vše, co se pod pojmem menopauza neboli klimakterium skrývá. Především doporučuji všem ženám, aby jejich menopauza neovlivnila jejich psychiku a uvědomily si, že jde o běžný životní cyklus, kdy žena přechází do jakési hlubší moudrosti.

Hodnocená článku:
Datum hodnocení:
Reviewed Item
Další otestovaný produkt pro snížení příznaků menopauzy
Hodnocení:
41star1star1star1stargray
Product Name
Medindex Femarelle
Price
CZK 520
Product Availability
Available in Store Only